Sport

V Bieg im. Pawła Lorensa

05.03.15

Zapraszamy na bieg upamiętniający zasługi Pawła Lorensa dla tyskiej lekkiej atletyki. Bieg odbędzie się w niedzielę (8 III) na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany, ul. Parkowa 17, Tychy.

Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu - Sprint Dzieci

24.02.15

Zapraszamy na Mistrzostwa Miasta Amatorów w Pływaniu - Sprint Dzieci w sobotę (28 II). Zawody odbędą się na Krytej Pływalni w Tychach.

Młodzieżowe mistrzostwa Europy 2017 w Polsce

29.01.15

Obradujący w Nyonie Komitet Wykonawczy UEFA przyznał Polsce organizację Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej mężczyzn do lat 21. Turniej zostanie rozegrany w 2017 roku. Swoją aplikację do miana Miasta-Gospodarza turnieju złożyły Tychy, które mają ogromną szansę gościć mistrzostwa na nowym Stadionie Miejskim.

Zagraj z Arkiem Milikiem dla Julki!

18.12.14

Pochodzący z Tychów Arkadiusz Milik zagra w swoim mieście w charytatywnym meczu piłkarskim. Można wylicytować miejsce w jego drużynie, a cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorej na serce trzymiesięcznej Julki z Tychów.

Sukces tyskiego klubu tenisowego

18.12.14

Tyski Klub Tenisowy Tennis Team zajął III miejsce w Polsce w konkursie Polskiego Związku Tenisowego na "Klub roku Tenis 10 2014".

Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym w Grach Podwójnych

15.12.14

W najbliższy weekend w Zespole Szkół nr 7 w Tychach (ul. Browarowa 1) odbędą się Mistrzostwa Miasta Amatorów w Tenisie Stołowym w Grach Podwójnych.

Nowe godziny otwarcia lodowiska pod Żyrafą

11.12.14

W związku z bardzo dużą liczbą użytkowników, co wpływa na konieczność częstszego oczyszczenia płyty lodowiska ze ściętego lodu i ponowne jego odbudowanie, zmianie ulegają godziny otwarcia lodowiska sezonowego w Parku Miejskim przy Żyrafie.

Tyskie Laury Sportowe 2014 - ruszyło głosowanie!

11.12.14

Wystartowała szósta edycja Plebiscytu "Tyskie Laury Sportowe", którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod patronatem tygodnika "Twoje Tychy". Zapraszamy do udziału w plebiscytowej zabawie, w której wybieramy najlepszych-najpopularniejszych tyskich sportowców w 2014 roku.

Mistrzostwa Miasta Amatorów w Siatkówce

08.12.14

Mistrzostw Miasta Amatorów w Siatkówce odbędą się w najbliższy weekend (13-14 XII) w Hali Sportowej w Tychach przy ul. Piłsudskiego 20.

II edycja Teddy Bear Toss w Tychach

02.12.14

W niedzielę, 7 grudnia zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w II edycji akcji Teddy Bear Toss na Stadionie Zimowym w Tychach! Polega ona na wrzuceniu na taflę lodowiska pluszaków po pierwszej bramce.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×