2 lipca 2024 14:00

Miejskie Centrum Kultury w Tychach i Rada Osiedla Anna zapraszają do udziału w wakacyjnych atrakcjach na osiedlu A realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tegoroczne zajęcia dla dzieci od 7 do 12 lat poświęcone będą m.in. czterem żywiołom i ekologii. Udział w nich jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Zajęcia odbywają się w plenerze w Parku Górniczym, a w razie niepogody zostaną przeniesione do sali parafialnej przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego przy ul. Andersa 25. Zajęcia odbywać się będą w wakacyjne wtorki od 9 lipca do 27 sierpnia 2024 r., w godzinach od 16.00 do 18.00.

Harmonogram wakacyjnych atrakcji na os. A

16 lipca Cztery żywioły – ogień

23 lipca Cztery żywioły – woda

30 lipca Cztery żywioły – ziemia

6 sierpnia Ekoanimacje – kolorowego gry i zabawy – zabawy z chustą animacyjną, konkursy i zabawy, bajkowe malowanie twarzy i brokatowe tatuaże

13 sierpnia Ekoanimacje – zabawy z bańkami mydlanymi – zabawy z dużymi bańkami mydlanymi, zamykanie w bańce, tworzenie zwierzątek z balonów

20 sierpnia Indiańskim krokiem

27 sierpnia Dzień Marzyciela

Zapisy na zajęcia pod nr tel. 32 438 20 61 oraz e-mail: mck@mck.tychy.pl

Pierwszeństwo mają mieszkańcy osiedla A. Zajęcia bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona

Wakacyjne atrakcje dla dzieci na osiedlu A organizowane są z Budżetu Obywatelskiego dla miasta Tychy na rok 2024.

Pełna informacja o wydarzeniach wakacyjnych na stronie Tychy na Lato.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.