Rafał TITO Kryla

Tancerz, uczestnik I edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz!” w 2007 r. Założyciel Fundacji TITO – Chcieć znaczy móc.

Mistrz Polski break dance wraz z grupą KGB oraz sześciokrotny mistrz Polski w ju-jitsu.

Ceniony i doświadczony instruktor specjalności hip-hop, funky, new style i video clip; absolwent kursu tanecznego w Broadway Dance Center w Nowym Yorku.
Były uczeń Wade'a Robsona (Michael Jackson, Britney Spears, Justin Timberlake, 'N Sync, Pink, IMX, A*Teens, Mandy Moore, Backstreet Boys). Doświadczenie sceniczne po programie YCD zdobywał na największych scenach klubowychw Chicago, Nowym Yorku i Atlantic City.

Michał Piotrowski

Tyszanin. Najlepszy tancerz irlandzki w Polsce. Uczeń Anne-Marie Cunningham, znanej z show Riverdance oraz Kevina McCormack’a – dziesięciokrotnego Mistrza Świata w tańcu irlandzkim, byłego Dance Capitana Riverdance. Jako pierwszy Polak zakwalifikował się do kategorii Open (najwyżej kategorii zaawansowania w tańcu irlandzkim) oraz jako pierwszy Europejczyk (spoza Wysp Brytyjskich) został zaproszony do współpracy z Riverdance. Występował jako solista niemieckiego show Heart of Ireland. W 2006, 2007 i 2008 roku zdobył tytuł solowego Mistrza Europy i wziął udział w Mistrzostwach Świata w Glasgow w 2007 roku. Często występuje na zawodach i mistrzostwach odbywających się na Wyspach Brytyjskich. Ceniony jest za niepowtarzalny styl i niezwykłą wyobraźnię taneczną.

Tańczy razem z Dorotą Czajkowską w duecie Celtic Senses.

Więcej o Michale Piotrowskim na stronie duetu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.