19 października 2021, 14:48:54

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zapraszają do wzięcia udziału w konferencji „Szanse rozwojowe i elementy wsparcia dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej 2021 – 2027”.

Panorama na KSSE w Tychach

Przedstawione zostaną najważniejsze źródła finansowania przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2021-2027. 

W konferencji wezmą udział m.in. dyrektorzy Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego oraz Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Śląskiego.

Konferencja odbędzie się w dniu 29 października br. ( piątek ) od godz. 9 do 11 w formie zdalnej (webinarium). 

Program Konferencji:

  1. Otwarcie konferencji – Zbigniew Gieleciak, Prezes Zarządu OIPH w Tychach.
  2. Słowo wstępne – Jakub Chełstowski, Marszałek Województwa Śląskiego.
  3. Finansowanie europejskie dla przedsiębiorstw na poziomie regionalnym – Małgorzata Staś, Dyrektor Departamentu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
  4. Program wsparcia innowacji przedsiębiorstw na poziomie krajowym
    w perspektywie 2021-2027 – Małgorzata Szczepańska, Dyrektor Departamentu Programów Wsparcia Innowacji i Rozwoju, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.
  5. Dyskusja, pytania, podsumowanie konferencji.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc należy obowiązkowo e-mailowo lub telefoniczne potwierdzić udział w spotkaniu pod numerem: 32 327 72 77, kom. 796 596 106 lub e-mail: izba@izba.tychy.pl

Kontakt:

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

43-100 Tychy, ul. Grota Roweckiego 42/331

tel./fax. 32 327 72 77, 32 327 73 77

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z COVID-19

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z COVID-19

Od 1 grudnia zmienią się limity osób m.in. w restauracjach, obiektach sportowych czy hotelach.

ReSTART projekt „drugiej szansy”

ReSTART projekt „drugiej szansy”

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet organizuje projekt „reSTART, zmiany które budują” dla osób, które zamknęły swoją działalność w ciągu ostatnich 2 lat i otworzyły ponownie w ciągu ostatniego półrocza.

Choinka z pozytywną energią

Choinka z pozytywną energią

W Tychach rusza akcja edukacyjna „Choinka z pozytywną energią”, w ramach której miasto planuje rozdać mieszkańcom 500 bonów na żywe choinki.

System Dokumenty Zastrzeżone

System Dokumenty Zastrzeżone

Zgubiłaś/eś dokument lub został on skradziony? Zgłoś go do systemu Dokumenty Zastrzeżone!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×