8 października 2021, 12:13:16

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (ŚCOIE), działające w ramach struktury organizacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach, planuje wydanie katalogu produktów eksportowych „Made inSilesia”.

Tychy pl. Baczyńskiego

Katalog ma promować potencjał gospodarczy województwa śląskiego oraz firmy, produkty i usługi eksportowe regionu. Będzie on dostępny w wersji drukowanej, zostanie również opublikowany w formacie pdf na stronie internetowej ŚCOIE.

Opracowanie zostanie przygotowane w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Katalog będzie dostępny m.in. podczas spotkań oraz międzynarodowych wydarzeń takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze i misje handlowe. Zostanie przesłany do regionów partnerskich województwa śląskiego, do polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych.

CO NALEŻY ZROBIĆ?

  1. Wypełnić online FORMULARZ REJESTRACYJNY Należy w nim umieścić zredagowaną informację tekstową o firmie, w polskiej i angielskiej wersji językowej.
  2. Wypełnić OŚWIADCZENIA o wyrażeniu zgody na umieszczenie wizytówki firmy w katalogu
  3. Przygotować MATERIAŁY GRAFICZNE:
  • nadanie każdemu plikowi nazwy firmy,
  • zdjęcia (maksymalnie 6 szt.) produktów, siedzib, linii produkcyjnych, zespołów,
    w rozdzielczości RGB, 300 dpi, min. 10x15 cm (preferowane A4)
  • logo firmy – preferowany zapis w grafice wektorowej, zdjęcia i logo w systemie kolorów CMYK. W przypadku materiałów fotograficznych istnieje możliwość oznaczenia ich nazwiskiem autora, 
  • kod QR z odnośnikiem do strony www.

TERMIN: Formularz online wraz z oświadczeniem oraz materiałami graficznymi należy przesłać do 22 października br. na adres: katalog@slaskie.pl  wpisując w temacie e-maila nazwę firmy.

Uwagi: Warunkiem koniecznym umieszczenia podmiotu w katalogu jest rejestracja firmy na terenie województwa śląskiego. Liczba firm umieszczonych w katalogu jest ograniczona, decyduje kolejność poprawnych zgłoszeń.

Umieszczenie wizytówki w katalogu jest bezpłatne

KONTAKT I DODATKOWE INFORMACJE W SPRAWIE KATALOGU:

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

tel.: 32 77 40 612

e-mail: coie@slaskie.pl

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

Departament Gospodarki i Współpracy Międzynarodowej

Link do szczegółowych informacji na temat katalogu wraz z dostępnym formularzem rejestracyjnym online oraz wzorem oświadczenia: 

https://invest-in-silesia.pl/content/rusza-nabor-do-katalogu-produktow-i-uslug-eksportowych-made-insilesia 

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z COVID-19

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z COVID-19

Od 1 grudnia zmienią się limity osób m.in. w restauracjach, obiektach sportowych czy hotelach.

ReSTART projekt „drugiej szansy”

ReSTART projekt „drugiej szansy”

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet organizuje projekt „reSTART, zmiany które budują” dla osób, które zamknęły swoją działalność w ciągu ostatnich 2 lat i otworzyły ponownie w ciągu ostatniego półrocza.

Choinka z pozytywną energią

Choinka z pozytywną energią

W Tychach rusza akcja edukacyjna „Choinka z pozytywną energią”, w ramach której miasto planuje rozdać mieszkańcom 500 bonów na żywe choinki.

System Dokumenty Zastrzeżone

System Dokumenty Zastrzeżone

Zgubiłaś/eś dokument lub został on skradziony? Zgłoś go do systemu Dokumenty Zastrzeżone!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×