3 sierpnia 2021, 10:32:50

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursie popularyzującym w polskich przedsiębiorstwach ideę systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie.

Tychy z lotu ptaka

Konkurs organizowany jest dla dwóch typów projektów:

  • Programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla przedsiębiorców zatrudniających mniej niż 50 pracowników, od 50 do 249 pracowników oraz od 250 pracowników)

Wymagania:

- programy zostały wdrożone w przedsiębiorstwie Uczestnika Konkursu,

- działają od co najmniej 6 miesięcy i do dnia złożenia wniosku konkursowego nie zostały zakończone,

- posiadają regulamin bądź inny dokument regulujący zasady ich funkcjonowania,

- przynoszą wymierne efekty w przedsiębiorstwie.

  • Rozwiązania ICT wspierające programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla startupów oraz dla przedsiębiorców funkcjonujących na rynku dłużej niż 3 lata).

Wymagania:

- rozwiązania te oferowane są do wdrożenia podmiotom zewnętrznym,

- zostały wdrożone w co najmniej jednym podmiocie zewnętrznym,

- znajdują się w aktualnej ofercie uczestnika konkursu nie dłużej niż 5 lat i do dnia złożenia wniosku konkursowego nie zostały wycofane,

- uczestnikowi konkursu przysługują autorskie prawa majątkowe do rozwiązania.

Nagrody finansowe za swoje projekty może otrzymać maksymalnie 50 firm – uczestników konkursu. W każdej z 5 podkategorii konkursu wyłonionych zostanie maksymalnie 10 laureatów, w tym 1 nagroda główna oraz 9 wyróżnień.

Łącznie przyznanych może zostać: 5 nagród głównych – każda o wartości 20 tys. zł oraz 45 wyróżnień – każde o wartości 10 tys. zł.

W ocenie przedsięwzięć brany będzie pod uwagę m.in. zakres wdrożenia programu, jego kompleksowość, efekty w zakresie aktywizacji pracowników oraz wdrożenia zgłoszonych pomysłów a także korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań ICT ocenie podlegać będą m.in. nowe cechy i funkcjonalności, kompleksowość i kompatybilność rozwiązania, jego potencjał rozwojowy oraz skala wdrożenia rozwiązania.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 21 września 2021 r. do godziny 16. 

Kontakt:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

mail: info@parp.gov.pl

tel. (22) 5740707 lub 0801332 202

Źródło:

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/72751:parp-oglasza-nowy-konkurs-fundusze-europejskie-dla-wyjatkowych-inicjatyw-pracownikow

Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację

Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji - Bony na cyfryzację

Celem konkursu jest wdrożenie przez MŚP technologii cyfrowych w związku z koniecznością dokonania zmian procesów sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa, wywołanych pandemią COVID-19.

Program „Młodzież na start!" – nabór przedłużony

Program „Młodzież na start!" – nabór przedłużony

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Masz jeszcze szansę wziąć udział w projekcie Młodzież na START!

Dzień Przedsiębiorcy 2021

Dzień Przedsiębiorcy 2021

Chcesz założyć własną firmę, a może jesteś już przedsiębiorcą i potrzebujesz fachowej porady. Zapraszamy cię na dzień otwarty, podczas którego będziesz mógł skorzystać z pomocy specjalistów. 7 września w Urzędzie Miasta odbędzie się Dzień Przedsiębiorcy.

„Firma bez barier II”

„Firma bez barier II”

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach ogłasza nabór do projektu „Firma bez barier” dla osób powyżej 30 roku życia, które chcą założyć działalność gospodarczą. Nabór trwa do 19 sierpnia br.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×