3 sierpnia 2021 10:32

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursie popularyzującym w polskich przedsiębiorstwach ideę systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie.

Konkurs organizowany jest dla dwóch typów projektów:

  • Programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla przedsiębiorców zatrudniających mniej niż 50 pracowników, od 50 do 249 pracowników oraz od 250 pracowników)

Wymagania:

- programy zostały wdrożone w przedsiębiorstwie Uczestnika Konkursu,

- działają od co najmniej 6 miesięcy i do dnia złożenia wniosku konkursowego nie zostały zakończone,

- posiadają regulamin bądź inny dokument regulujący zasady ich funkcjonowania,

- przynoszą wymierne efekty w przedsiębiorstwie.

  • Rozwiązania ICT wspierające programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (dla startupów oraz dla przedsiębiorców funkcjonujących na rynku dłużej niż 3 lata).

Wymagania:

- rozwiązania te oferowane są do wdrożenia podmiotom zewnętrznym,

- zostały wdrożone w co najmniej jednym podmiocie zewnętrznym,

- znajdują się w aktualnej ofercie uczestnika konkursu nie dłużej niż 5 lat i do dnia złożenia wniosku konkursowego nie zostały wycofane,

- uczestnikowi konkursu przysługują autorskie prawa majątkowe do rozwiązania.

Nagrody finansowe za swoje projekty może otrzymać maksymalnie 50 firm – uczestników konkursu. W każdej z 5 podkategorii konkursu wyłonionych zostanie maksymalnie 10 laureatów, w tym 1 nagroda główna oraz 9 wyróżnień.

Łącznie przyznanych może zostać: 5 nagród głównych – każda o wartości 20 tys. zł oraz 45 wyróżnień – każde o wartości 10 tys. zł.

W ocenie przedsięwzięć brany będzie pod uwagę m.in. zakres wdrożenia programu, jego kompleksowość, efekty w zakresie aktywizacji pracowników oraz wdrożenia zgłoszonych pomysłów a także korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań ICT ocenie podlegać będą m.in. nowe cechy i funkcjonalności, kompleksowość i kompatybilność rozwiązania, jego potencjał rozwojowy oraz skala wdrożenia rozwiązania.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 21 września 2021 r. do godziny 16. 

Kontakt:

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ul. Pańska 81/83, 00-834 Warszawa

mail: info@parp.gov.pl

tel. (22) 5740707 lub 0801332 202

Źródło:

https://www.parp.gov.pl/component/content/article/72751:parp-oglasza-nowy-konkurs-fundusze-europejskie-dla-wyjatkowych-inicjatyw-pracownikow

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.