15 lipca 2021, 17:0:0

"Przestrzeganie warunków określonych w oświadczeniu o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom w świetle kontroli Państwowej Inspekcji Pracy" to tytuł webinarium, które odbędzie się 21 lipca 2021 roku. Szkolenie adresowane jest do pracodawców powierzających wykonywanie pracy cudzoziemcom.

Budowa - konstrukcje stalowe na pierwszym planie robotnicy w kaskach

Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu zorganizowanym we współpracy ze Strażą Graniczną (w formie webinarium), które odbędzie się 21 lipca 2021 roku o godzinie 9:00. W trakcie spotkania inspektor pracy Sekcji Legalności Zatrudnienia w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach przedstawi prezentację nt. „Przestrzeganie warunków określonych w oświadczeniu o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom w świetle kontroli Państwowej Inspekcji Pracy", natomiast przedstawiciel Placówki Straży Granicznej w Katowicach–Pyrzowicach omówi możliwości zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa na adres poczty elektronicznej promocja@katowice.pip.gov.pl w terminie do dnia 20 lipca 2021 roku do godziny 09.00. lub telefonicznie (32) 60 41 113 lub 60 41 111.

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×