15 lipca 2021 17:00

"Przestrzeganie warunków określonych w oświadczeniu o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom w świetle kontroli Państwowej Inspekcji Pracy" to tytuł webinarium, które odbędzie się 21 lipca 2021 roku. Szkolenie adresowane jest do pracodawców powierzających wykonywanie pracy cudzoziemcom.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu zorganizowanym we współpracy ze Strażą Graniczną (w formie webinarium), które odbędzie się 21 lipca 2021 roku o godzinie 9:00. W trakcie spotkania inspektor pracy Sekcji Legalności Zatrudnienia w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Katowicach przedstawi prezentację nt. „Przestrzeganie warunków określonych w oświadczeniu o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcom w świetle kontroli Państwowej Inspekcji Pracy", natomiast przedstawiciel Placówki Straży Granicznej w Katowicach–Pyrzowicach omówi możliwości zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenie uczestnictwa na adres poczty elektronicznej promocja@katowice.pip.gov.pl w terminie do dnia 20 lipca 2021 roku do godziny 09.00. lub telefonicznie (32) 60 41 113 lub 60 41 111.

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.