14 lipca 2021 10:39

W Tychach zgodnie z obowiązkiem ustawowym co roku uchwalane są dwa miejskie programy z zakresu profilaktyki uzależnień.

W Tychach zgodnie z obowiązkiem ustawowym co roku uchwalane są dwa miejskie programy z zakresu profilaktyki uzależnień: Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejski Program Przeciwdziałania Narkomanii. 

W obu tych dokumentach opisano cele i zadania, które są zaplanowane do realizacji w danym roku. To na podstawie tych dokumentów Miasto Tychy dofinansowuje działania pomocowe dla osób uzależnionych i współuzależnionych, a także zadania z zakresu podnoszenia kompetencji dla tych, którzy zawodowo zajmują się problematyką uzależnień.

Więcej informacji na stronach BIP Tychy:

Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2024

Powrót na stronę UZALEŻNIENIA

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.