15 marca 2021, 12:29:13

16 marca 2021 r. o godz. 12 rozpocznie się nabór wniosków w projekcie „Dotacje dla MŚP na usługi rozwojowe”. Organizatorem jest Fundusz Górnośląski SA w Katowicach.

Tychy z lotu ptaka. Widok na budynki.

Celem projektu jest wzmocnienie adaptacyjności przedsiębiorstw z terenu województwa śląskiego, poprzez poprawę kompetencji i kwalifikacji kadr pracowniczych. O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń.

  • Kto: Fundusz Górnośląski SA

  • Cel: Poprawa kompetencji i kwalifikacji kadr pracowniczych

  • Kiedy: 16 marca 2021 r.

  • Dla kogo: Przedsiębiorstwa należące do sektora MŚP (mikro, małe, średnie).

  • Na co: Wszystkie rodzaje usług z Bazy Usług Rozwojowych (szkoleniowe i doradcze) poza takimi, które pracodawca jest zobowiązany przeprowadzić z mocy prawa np. pierwsza pomoc, szkolenia BHP, przeciwpożarowe.

Dane kontaktowe organizatora:

Fundusz Górnośląski SA
Telefon: 32 72 85 770

Poczta elektroniczna: psf@oddzial.fgsa.pl.

Źródło i dodatkowe informacje: https://www.psf.fgsa.pl

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Rząd ogłosił 2 czerwca zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 6 do 25 czerwca 2021 r.

Program "Młodzież na start"

Program "Młodzież na start"

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Weź udziału w projekcie Młodzież na START!

Zmniejszone dostawy szczepionki

Zmniejszone dostawy szczepionki

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych poinformowała o radykalnym zmniejszeniu dostaw w bieżącym tygodniu szczepionki Janssen (Johnson&Johnson) do miejskich punktów szczepień. Ze względu na zmniejszenie dostaw odwołane zostaną wizyty na szczepienia zapisanych pacjentów.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×