20 stycznia 2021 14:41

„ Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Program, w którym oferowana jest usługa certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Trwa VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. W ten sposób promuje się liderów polskiego biznesu. Zgłoszenia w tegorocznej edycji programu przyjmowane są  do 29 stycznia 2021 r. 

W Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą). Szansę na certyfikat mają firmy, które  na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

Zdobywców certyfikatu wyłoni komisja, w której zasiada kadra naukowa renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Eksperci ocenią:

  • czy firma jest zarządzana w sposób profesjonalny?

  • jakie są kwalifikacje kadry menedżerskiej?

  • w jaki sposób firma wspiera rozwój swoich pracowników (kursy, szkolenia, programy zarządzania talentami itp.)

  • jakie systemy motywacyjne obowiązują w firmie?

  • czy firma wdraża innowacyjne rozwiązania, nowatorskie produkty, oryginalne pomysły biznesowe?

  • czy firma podejmuje działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (np. wspiera ciekawe przedsięwzięcia edukacyjne lub kulturalne)?
     

Warunkiem uczestnictwa w Programie Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest przesłanie do biura programu karty zgłoszenia i ankiety (do pobrania na stronie: www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl ) w terminie  do 29 stycznia 2021 roku.

Zgłoszenie należy przesłać zarówno drogą elektroniczną (na adres: certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl), jak i pocztą tradycyjną: Grażyna Kaczmarczyk, Prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, ul. Rodakowskiego 14/168, 41-219 Sosnowiec.
 
Ankietę (w wersji doc., PDF lub JPG) należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres : certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl
 
Do ankiety można (ale nie jest to obligatoryjnie wymagane) dodać załączniki – np. strategię rozwoju przedsiębiorstwa, regulaminy wewnętrzne itp. Ewentualne załączniki do ankiety należy przesłać wyłącznie pocztą tradycyjną. Decyzję o przesłaniu wraz z ankietą dodatkowych dokumentów (załączników) podejmuje firma uczestnicząca w Programie, jeśli uzna, że jest to zasadne dla uwiarygodnienia czy uzupełnienia informacji podanych w ankiecie certyfikacyjnej.

Kontakt z organizatorem:
+48 32 747-26-03

kom. +48 607-035-169

biuro@fundacja-edukacja.org.pl

certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl

 

Materiały: Organizator konkursu

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.