20 stycznia 2021, 14:41:26
Ludzie przy laptopie

„ Przedsiębiorstwo Przyszłości" to Ogólnopolski Program, w którym oferowana jest usługa certyfikacji firm cechujących się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Trwa VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. W Konkursie przyznawane są certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. W ten sposób promuje się liderów polskiego biznesu. Zgłoszenia w tegorocznej edycji programu przyjmowane są  do 29 stycznia 2021 r. 

W Programie „Przedsiębiorstwo Przyszłości" mogą wziąć udział firmy różnych branż, bez względu na wielkość i status prawny (spółki prawa handlowego, spółki cywilne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą). Szansę na certyfikat mają firmy, które  na pierwszym miejscu stawiają wysoką jakość, dbają o rozwój pracowników, inwestują w wiedzę (szkolenia, kursy, zatrudnianie wysoko wykwalifikowanej kadry), myślą przyszłościowo, są odpowiedzialne społecznie.

Zdobywców certyfikatu wyłoni komisja, w której zasiada kadra naukowa renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Eksperci ocenią:

  • czy firma jest zarządzana w sposób profesjonalny?

  • jakie są kwalifikacje kadry menedżerskiej?

  • w jaki sposób firma wspiera rozwój swoich pracowników (kursy, szkolenia, programy zarządzania talentami itp.)

  • jakie systemy motywacyjne obowiązują w firmie?

  • czy firma wdraża innowacyjne rozwiązania, nowatorskie produkty, oryginalne pomysły biznesowe?

  • czy firma podejmuje działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu (np. wspiera ciekawe przedsięwzięcia edukacyjne lub kulturalne)?
     

Warunkiem uczestnictwa w Programie Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest przesłanie do biura programu karty zgłoszenia i ankiety (do pobrania na stronie: www.przedsiebiorstwo-przyszlosci.pl ) w terminie  do 29 stycznia 2021 roku.

Zgłoszenie należy przesłać zarówno drogą elektroniczną (na adres: certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl), jak i pocztą tradycyjną: Grażyna Kaczmarczyk, Prezes Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, ul. Rodakowskiego 14/168, 41-219 Sosnowiec.
 
Ankietę (w wersji doc., PDF lub JPG) należy przesłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres : certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl
 
Do ankiety można (ale nie jest to obligatoryjnie wymagane) dodać załączniki – np. strategię rozwoju przedsiębiorstwa, regulaminy wewnętrzne itp. Ewentualne załączniki do ankiety należy przesłać wyłącznie pocztą tradycyjną. Decyzję o przesłaniu wraz z ankietą dodatkowych dokumentów (załączników) podejmuje firma uczestnicząca w Programie, jeśli uzna, że jest to zasadne dla uwiarygodnienia czy uzupełnienia informacji podanych w ankiecie certyfikacyjnej.

Kontakt z organizatorem:
+48 32 747-26-03

kom. +48 607-035-169

biuro@fundacja-edukacja.org.pl

certyfikat@fundacja-edukacja.org.pl

 

Materiały: Organizator konkursu

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Rząd ogłosił 2 czerwca zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 6 do 25 czerwca 2021 r.

Program "Młodzież na start"

Program "Młodzież na start"

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Weź udziału w projekcie Młodzież na START!

Zmniejszone dostawy szczepionki

Zmniejszone dostawy szczepionki

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych poinformowała o radykalnym zmniejszeniu dostaw w bieżącym tygodniu szczepionki Janssen (Johnson&Johnson) do miejskich punktów szczepień. Ze względu na zmniejszenie dostaw odwołane zostaną wizyty na szczepienia zapisanych pacjentów.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×