1 czerwca 2020 14:28

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Podstrefa Tyska oraz zespół szybkiego reagowania zapraszają firmy działające w strefie oraz zainteresowane inwestowaniem na jej terenie, do udziału w webinarium, które odbędzie się 4 czerwca br. od godz. 10-11.15

Tematem kolejnego spotkania online przygotowanego przez KSSE będzie:

Polska Strefa Inwestycji w dobie epidemii COVID-19. Zdalne walne, czyli zgromadzenia wspólników i organów spółek kapitałowych on-line”.

Webinarium z udziałem ekspertów KSSE oraz Kancelarii prawnej Ślązak, Zapiór i Wspólnicy, zostało przygotowane przede wszystkim z myślą o przedsiębiorcach strefowych.

Agenda spotkania:

10.00 - Powitanie:  dr Janusz Michałek  - Prezes Zarządu, Katowicka SSE S.A.  
10.10 - Panel ekspercki / otwarta dyskusja:  Mirosław Pachucki  - Katowicka SSE / SZiP - 
adw. Katarzyna Stabińska i adw. Bartosz Olszewski.
11.10 - Zakończenie dyskusji 

Istnieje możliwość wcześniejszego przesyłania zagadnień do omówienia podczas spotkania przez ekspertów  - do dnia 03.06.2020 r., do godziny 14 na adres: 
m_pachucki@ksse.com.pl  oraz  mrzeszowski@ksse.com.pl  

Zainteresowani udziałem w spotkaniu, proszeni są o wcześniejszą rejestrację :

http://www.ksse.com.pl/rejestracja/?lang_id=1&id_event=18&f_rodzaj=2

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.