1 czerwca 2020, 14:20:34

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne.

Zdjęcie przedstawiające pole i jadący obok traktor.

Spotkanie będzie dotyczyło poddziałania 6.3 Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw (operacje typu: Restrukturyzacja małych gospodarstw) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2020 roku o godzinie 11. Szkolenie online pozwoli na przekazanie rolnikom założeń programów inwestycyjnych i premiowych oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.arimr.gov.pl, w zakładce Śląski Oddział Regionalny – szkolenia.

Spotkanie, które poprowadzą pracownicy Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR odbędzie się poprzez aplikację Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie informacji mailem na adres: Aneta.Kolodziejska@arimr.gov.pl lub Pawel.Glinski@arimr.gov.pl o treści:

„ Jestem zainteresowany spotkaniem z zakresu operacji typu: Restrukturyzacja małych gospodarstw w dniu 04.06.2020 roku. Proszę o przesłanie zaproszenia na spotkanie na mój adres e-mail … (tu należy podać swój adres e-mail) …”

UWAGA! Organizatorzy proszą o nieprzesyłanie żadnych danych osobowych.

Zgłoszenie należy przesłać do 2 czerwca br., następnego dnia zostaną wysłane zaproszenia wraz z instrukcją podłączenia się do sesji spotkania.

Z uwagi na ograniczenia techniczne, w spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż 150 jednocześnie zalogowanych użytkowników. O udziale w spotkaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Szkoły średnie w Tychach od dziś pracują w trybie hybrydowym

Szkoły średnie w Tychach od dziś pracują w trybie hybrydowym

Od poniedziałku, 19 października, szkoły średnie z miast i powiatów w żółtej strefie ( m.in. Tychy) przeszły na nauczanie hybrydowe: częściowo w budynku, częściowo w domu. W Tychach dotyczy to 9 szkół do których uczęszcza ponad 4400 uczniów.

Koronawirus - zmiany w funkcjonowaniu stref żółtych

Koronawirus - zmiany w funkcjonowaniu stref żółtych

Od 17 października rząd wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa w strefach żółtych. Oznacza to między innymi skrócony czas pracy gastronomii, zamknięte baseny i siłownie.

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z koronawirusem

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z koronawirusem

Dowiedz się jakie rodzaje działalności są objęte ograniczeniami, jakie zasady obowiązują w czerwonej i żółtej strefie.

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Od 2 listopada 2020 r. osoby bezrobotne mogą składać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tychach wnioski o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×