1 czerwca 2020 14:20

Śląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza na spotkanie informacyjno-promocyjne.

Spotkanie będzie dotyczyło poddziałania 6.3 Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw (operacje typu: Restrukturyzacja małych gospodarstw) w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020.

Spotkanie odbędzie się 4 czerwca 2020 roku o godzinie 11. Szkolenie online pozwoli na przekazanie rolnikom założeń programów inwestycyjnych i premiowych oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.arimr.gov.pl, w zakładce Śląski Oddział Regionalny – szkolenia.

Spotkanie, które poprowadzą pracownicy Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR odbędzie się poprzez aplikację Microsoft Teams. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie informacji mailem na adres: Aneta.Kolodziejska@arimr.gov.pl lub Pawel.Glinski@arimr.gov.pl o treści:

„ Jestem zainteresowany spotkaniem z zakresu operacji typu: Restrukturyzacja małych gospodarstw w dniu 04.06.2020 roku. Proszę o przesłanie zaproszenia na spotkanie na mój adres e-mail … (tu należy podać swój adres e-mail) …”

UWAGA! Organizatorzy proszą o nieprzesyłanie żadnych danych osobowych.

Zgłoszenie należy przesłać do 2 czerwca br., następnego dnia zostaną wysłane zaproszenia wraz z instrukcją podłączenia się do sesji spotkania.

Z uwagi na ograniczenia techniczne, w spotkaniu może uczestniczyć nie więcej niż 150 jednocześnie zalogowanych użytkowników. O udziale w spotkaniu będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.