4 maja 2020, 10:34:52

Przedsiębiorstwa dotknięte skutkami epidemii, mogą od 28 kwietnia składać wnioski w konkursie „Inwestycje w MŚP”, który jest elementem Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. Kwota przeznaczona na ten cel to ponad 76 mln złotych. 

zdjęcie ręki w białej koszuli robiącej notatki, w tle kubek

Nabór jest odpowiedzią na aktualną sytuację gospodarczą. Firmy mogą otrzymać bezzwrotne wsparcie dotyczące inwestycji, utrzymania ich konkurencyjności oraz zachowania miejsc pracy zagrożonych likwidacją w wyniku zagrożenia zdrowia publicznego. Zakres pomocy rozszerzony zostaje na firmy z sektorów, które w ostatnim czasie najbardziej ucierpiały w wyniku utraty klientów m.in. turystyka czy gastronomia.

Wnioski mogą składać zarówno mikro, małe jak i średnie przedsiębiorstwa.

Dokumentacja konkursowa dostępna jest tutaj

Kontakt do Instytucji Organizującej Konkurs:

32 743 91 77, 32 743 91 71
mail: punkt.kontaktowy@scp-slask.pl

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Regionie
ul. Dąbrowskiego 23, parter, sektor C
40-037 Katowice

Pytania i odpowiedzi dotyczące naboru w zakładce: często zadawane pytania

Źródło: https://www.scp-slask.pl/

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Rząd ogłosił 2 czerwca zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 6 do 25 czerwca 2021 r.

Program "Młodzież na start"

Program "Młodzież na start"

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Weź udziału w projekcie Młodzież na START!

Zmniejszone dostawy szczepionki

Zmniejszone dostawy szczepionki

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych poinformowała o radykalnym zmniejszeniu dostaw w bieżącym tygodniu szczepionki Janssen (Johnson&Johnson) do miejskich punktów szczepień. Ze względu na zmniejszenie dostaw odwołane zostaną wizyty na szczepienia zapisanych pacjentów.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×