4 maja 2020 10:34

Przedsiębiorstwa dotknięte skutkami epidemii, mogą od 28 kwietnia składać wnioski w konkursie „Inwestycje w MŚP”, który jest elementem Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. Kwota przeznaczona na ten cel to ponad 76 mln złotych. 

Nabór jest odpowiedzią na aktualną sytuację gospodarczą. Firmy mogą otrzymać bezzwrotne wsparcie dotyczące inwestycji, utrzymania ich konkurencyjności oraz zachowania miejsc pracy zagrożonych likwidacją w wyniku zagrożenia zdrowia publicznego. Zakres pomocy rozszerzony zostaje na firmy z sektorów, które w ostatnim czasie najbardziej ucierpiały w wyniku utraty klientów m.in. turystyka czy gastronomia.

Wnioski mogą składać zarówno mikro, małe jak i średnie przedsiębiorstwa.

Dokumentacja konkursowa dostępna jest tutaj

Kontakt do Instytucji Organizującej Konkurs:

32 743 91 77, 32 743 91 71
mail: punkt.kontaktowy@scp-slask.pl

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Regionie
ul. Dąbrowskiego 23, parter, sektor C
40-037 Katowice

Pytania i odpowiedzi dotyczące naboru w zakładce: często zadawane pytania

Źródło: https://www.scp-slask.pl/

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.