2 kwietnia 2020 11:14

Ruszył serwis internetowy o rządowej Tarczy Antykryzysowej oraz ogólnopolska infolinia.

Informacje o wszystkich narzędziach, jakie oferuje Tarcza  i sposobach wnioskowania o pomoc można znaleźć na uruchomionej stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowaStrona została zbudowana w tak, by każdy mógł znaleźć potrzebne dla niego informacje.

Informacje i produkty znajdą m.in.:

  • przedsiębiorcy,
  • pracownicy,
  • organizacje społeczne i instytucje kultury,
  • samorządy,
  • rolnicy,
  • a także przedstawiciele poszczególnych branż – transportowej, budowlanej, turystycznej.

Komu przysługuje wsparcie, na czym polega, w jakim zakresie jest przyznawane? Odpowiedzi na te i inne pytania umieszczono w zakładce „Pytania i odpowiedzi”.

Witryna będzie przekierowywać na strony, na których można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie.

Ogólnopolska infolinia o Tarczy Antykryzysowej

Pod numerami telefonów 732 122 500 lub 22 484 84 84 jest dostępna ogólnopolska infolinia o Tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców i pracowników.

Można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat rozwiązań zawartych w przygotowanej przez rząd Tarczy Antykryzysowej. Konsultanci odpowiedzą na pytania poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Dostępny jest również działający przez całą dobę, siedem dni w tygodniu chatbot na podstronach:

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.