2 kwietnia 2020, 11:14:12

Ruszył serwis internetowy o rządowej Tarczy Antykryzysowej oraz ogólnopolska infolinia.

granatowa plansza z napisem "wsparcie dla przedsiębiorców www.gov.pl/tarczaantykryzysowa

Informacje o wszystkich narzędziach, jakie oferuje Tarcza  i sposobach wnioskowania o pomoc można znaleźć na uruchomionej stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowaStrona została zbudowana w tak, by każdy mógł znaleźć potrzebne dla niego informacje.

Informacje i produkty znajdą m.in.:

  • przedsiębiorcy,
  • pracownicy,
  • organizacje społeczne i instytucje kultury,
  • samorządy,
  • rolnicy,
  • a także przedstawiciele poszczególnych branż – transportowej, budowlanej, turystycznej.

Komu przysługuje wsparcie, na czym polega, w jakim zakresie jest przyznawane? Odpowiedzi na te i inne pytania umieszczono w zakładce „Pytania i odpowiedzi”.

Witryna będzie przekierowywać na strony, na których można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie.

Ogólnopolska infolinia o Tarczy Antykryzysowej

Pod numerami telefonów 732 122 500 lub 22 484 84 84 jest dostępna ogólnopolska infolinia o Tarczy antykryzysowej dla przedsiębiorców i pracowników.

Można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat rozwiązań zawartych w przygotowanej przez rząd Tarczy Antykryzysowej. Konsultanci odpowiedzą na pytania poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Dostępny jest również działający przez całą dobę, siedem dni w tygodniu chatbot na podstronach:

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Rząd ogłosił 2 czerwca zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 6 do 25 czerwca 2021 r.

Program "Młodzież na start"

Program "Młodzież na start"

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Weź udziału w projekcie Młodzież na START!

Zmniejszone dostawy szczepionki

Zmniejszone dostawy szczepionki

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych poinformowała o radykalnym zmniejszeniu dostaw w bieżącym tygodniu szczepionki Janssen (Johnson&Johnson) do miejskich punktów szczepień. Ze względu na zmniejszenie dostaw odwołane zostaną wizyty na szczepienia zapisanych pacjentów.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×