17 marca 2020, 9:12:1

Minister Zdrowia ograniczył, a w niektórych przypadkach zakazał, działalności, które wiążą się z dużymi skupiskami ludzi. Sprawdź czy te ograniczenia dotyczą twojej firmy.

zdjęcie przestawiające ręce nad stołem z dokumentami w przestrzeni biurowej

Wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego ma zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Ograniczenia w prowadzeniu działalności obowiązują od 14 marca 2020 r. do odwołania.

Informacje i treść Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego dostępne są na stronie serwisu informacyjno-usługowego dla przedsiębiorców.

W piątek 20 marca wprowadzono stan epidemii zamiast obowiązującego od tygodnia stanu zagrożenia epidemicznego. Wprowadzono go na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii.

Aktualizacja rozporządzenia dot. m.in. handlu w galeriach handlowych. Zawiera katalog branż dopuszczonych do prowadzenia działalności w obiektach handlowych powyżej 2000 m2.

Koronawirus - aktualne informacje z miasta

 

Koronawirus - nowe obostrzenia

Koronawirus - nowe obostrzenia

Zdalne nauczanie w szkołach podstawowych i średnich, limity w transporcie publicznym, restauracjach, barach, kinach - dziś Ministerstwo Zdrowia podało nowe zasady bezpieczeństwa, które zaczną obowiązywać od 15 grudnia.

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z COVID-19

Przedsiębiorco! Sprawdź aktualne ograniczenia dla firm w związku z COVID-19

Od 1 grudnia zmienią się limity osób m.in. w restauracjach, obiektach sportowych czy hotelach.

ReSTART projekt „drugiej szansy”

ReSTART projekt „drugiej szansy”

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet organizuje projekt „reSTART, zmiany które budują” dla osób, które zamknęły swoją działalność w ciągu ostatnich 2 lat i otworzyły ponownie w ciągu ostatniego półrocza.

Choinka z pozytywną energią

Choinka z pozytywną energią

W Tychach rusza akcja edukacyjna „Choinka z pozytywną energią”, w ramach której miasto planuje rozdać mieszkańcom 500 bonów na żywe choinki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×