12 marca 2020 13:22

Informujemy przedsiębiorców, że niezbędne informacje odnośnie pakietu osłonowego dla firm, w związku z koronawirusem pojawiają się na bieżąco na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju w zakładce Aktualności.

Informujemy przedsiębiorców, że niezbędne informacje  odnośnie pakietu osłonowego dla firm, w związku z koronawirusem pojawiają się na bieżąco na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju w zakładce Aktualności oraz na stronie serwisu informacyjno-usługowego dla przedsiębiorców. .

Przypominamy, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił dodatkowe linie tematyczne w Centrum Obsługi Telefonicznej ZUS odnośnie m.in. zasiłku opiekuńczego i świadczenia z powodu poddania się kwarantannie lub izolacji oraz ulgi i umorzenia oraz zawieszenia działalnościhttps://www.zus.pl/o-zus/aktualnosci/-/publisher/aktualnosc/1/koronawirus-dodatkowe-linie-tematyczne-w-centrum-obslugi-telefonicznej-zus/3200691

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.