20 listopada 2019 10:51

Do 1 grudnia 2019 r. można składać wnioski w jubileuszowej 15. edycji Konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Do wygrania 40 tys. zł.

Konkurs skierowany jest do mikroprzedsiębiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników, których roczne obroty nie przekraczają 2 mln euro. 

Na zwycięzcę czeka tytuł „Mikroprzedsiębiorca Roku 2019”, a także nagroda główna w wysokości 40 000 zł.

Oprócz nagrody głównej przyznane zostaną cztery dodatkowe wyróżnienia i nagrody finansowe wysokości 10 tys. zł, w kategoriach: Start, Progres, Senior, a także Młody Biznes -  adresowany do osób, które pomimo młodego wieku (poniżej 30 lat) z sukcesami prowadzą swoją firmę. Kapituła konkursu przyzna także 8 specjalnych wyróżnień dla dynamicznie rozwijających się regionalnych mikrofirm. Dzięki temu, konkurs będzie stanowił również promocję lokalnych liderów biznesu.

Kapituła konkursu, składająca się z autorytetów w dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu, oceni m.in.:

  • pomysł na firmę i jego ewolucję, umiejętność przezwyciężania trudności przy tworzeniu i rozwoju firmy,
  • nowatorstwo w stosunku do podobnych przedsięwzięć,
  • strategię oraz sposób prowadzenia działalności sprzyjający rozwojowi firmy,
  • wpływ prowadzonego biznesu na rodzinę oraz lokalną społeczność,
  • markę – główny produkt lub usługę, a także sposoby dystrybucji i promocji.

Celem Konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”, jest promocja i wspieranie przedsiębiorczości, zachęcanie do aktywności gospodarczej na lokalnych rynkach oraz zakładania własnych firm.

Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają  w szczególności firmy, które wyróżniają się ciekawymi i innowacyjnymi rozwiązaniami biznesowymi. Mile widziane są mikroprzedsiębiorstwa, których wizja rozwoju sięga również rynków globalnych.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 1 grudnia 2019 r., poprzez stronę: www.mikroprzedsiebiorcaroku.com. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ogłoszenie wyników nastąpi podczas Gali Finałowej, która odbędzie się w marcu  2020 r.  w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

„Mikroprzedsiębiorca Roku” jest konkursem organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, zrzeszające przedstawicieli firm rodzinnych z całej Polski.

Powrót na miejską stronę   DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.