19 listopada 2019, 13:26:24

Uchwałą Rady Miasta Tychy nr XII/241/19 z 31 października 2019 roku przyjęto aktualizację Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy do roku 2023.

Polega ona na wprowadzeniu do pierwotnej wersji Programu projektów sektora prywatnego, które będą realizowane na obszarze sąsiadującym bezpośrednio z jednym z obszarów rewitalizacji, tj. z osiedlem A:

- „Strefa Akceleracji B+R i Aktywizacji w Browarze Obywatelskim”,

- „Strefa Akceleracji i Aktywizacji w Browarze Obywatelskim (projekt szkoleniowo-stażowy – EFS)”,

- „Strefa Akceleracji Społecznej – projekt miękki”,

- „Centrum Nieelitarnej Sztuki Multimedialnej wraz z otoczeniem”,

- „Centrum Nieelitarnej Sztuki Multimedialnej poszerza horyzonty (projekt EFS)”. Ponadto, do programu wprowadzono projekt pn. „Turniej Polonia Tychy Cup im. Karola Grzesika dla dzieci z osiedla A. Zmianie uległ też zakres rzeczowy i nazwy dwóch następujących projektów: „Unikatowe Tychy – osiedle A przyjazne młodym twórcom” (aktualna nazwa: „KULTOWE OSIEDLE A – osiedle A przyjazne twórcom”) i „Dzień Sąsiada” (aktualna nazwa „POZNAJ SĄSIADA – wspólne działanie w praktyce”). Zaktualizowany Program znajduje się w zakładce do pobrania.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×