14 listopada 2019, 12:32:19

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza 20 listopada 2019 r. do Chorzowa wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy UE dla przedsiębiorców.

zeszyt

Konferencja „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm” potrwa od godz. 11.15-15.30 na Stadionie Śląskim, w Centrum Konferencyjno-Biznesowym przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie.

Przygotowano wystąpienia i warsztaty z zakresu wsparcia unijnego dla przedsiębiorców. Wręczone zostaną również umowy na dofinansowanie projektów realizowanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

W ramach „Przestrzeni informacyjnej” będzie można:

  • zapytać o wsparcie unijne
  • skonsultować pomysł na rozwój firmy
  • nawiązać współpracę badawczą
  • poznać możliwość kooperacji z partnerami zagranicznymi.
  • Sprawdzić ofertę terenów inwestycyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i harmonogram konferencji dostępne są na stronie Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Dodatkowe informacje:

Adriana Witkowska-Konieczny, Krzysztof Winter, Jarosław Ziewiec
Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Katowicka 47, 41-500 Chorzów,
tel. 32 743 91 71;  32 743 91 77,
e-mail: adriana.witkowska@scp-slask.pl, krzysztof.winter@scp-slask.pl, jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Rząd ogłosił 2 czerwca zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 6 do 25 czerwca 2021 r.

Program "Młodzież na start"

Program "Młodzież na start"

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Weź udziału w projekcie Młodzież na START!

Zmniejszone dostawy szczepionki

Zmniejszone dostawy szczepionki

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych poinformowała o radykalnym zmniejszeniu dostaw w bieżącym tygodniu szczepionki Janssen (Johnson&Johnson) do miejskich punktów szczepień. Ze względu na zmniejszenie dostaw odwołane zostaną wizyty na szczepienia zapisanych pacjentów.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×