14 listopada 2019 12:32

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza 20 listopada 2019 r. do Chorzowa wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy UE dla przedsiębiorców.

Konferencja „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm” potrwa od godz. 11.15-15.30 na Stadionie Śląskim, w Centrum Konferencyjno-Biznesowym przy ul. Katowickiej 10 w Chorzowie.

Przygotowano wystąpienia i warsztaty z zakresu wsparcia unijnego dla przedsiębiorców. Wręczone zostaną również umowy na dofinansowanie projektów realizowanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

W ramach „Przestrzeni informacyjnej” będzie można:

  • zapytać o wsparcie unijne
  • skonsultować pomysł na rozwój firmy
  • nawiązać współpracę badawczą
  • poznać możliwość kooperacji z partnerami zagranicznymi.
  • Sprawdzić ofertę terenów inwestycyjnych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny i harmonogram konferencji dostępne są na stronie Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Dodatkowe informacje:

Adriana Witkowska-Konieczny, Krzysztof Winter, Jarosław Ziewiec
Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Katowicka 47, 41-500 Chorzów,
tel. 32 743 91 71;  32 743 91 77,
e-mail: adriana.witkowska@scp-slask.pl, krzysztof.winter@scp-slask.pl, jaroslaw.ziewiec@scp-slask.pl

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.