8 października 2019 13:36

Centrum Informacji i Planowania Kariery zaprasza na szkolenie „Rekrutacja i selekcja pracowników”, które odbędzie się 16 października 2019 roku w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach, w ramach Europejskich Dni Pracodawców.

Szkolenie, prowadzone w formie warsztatów, skierowane jest przede wszystkim do pracodawców, pracowników działów kadr oraz osób odpowiedzialnych za proces planowania zatrudnienia, rekrutacji i selekcji kadr w firmie.

Zaprezentowane zostaną sposoby, metody i techniki prowadzenia rekrutacji i naboru pracowników, w tym m.in. źródła pozyskiwania pracowników, zasady tworzenia profilu wymagań dla stanowiska pracy, poszczególne etapy rekrutacji, analiza dokumentów aplikacyjnych, rozmowa kwalifikacyjna, techniki zadawania pytań, a także usługi sieci EURES dla pracodawców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach przy ul. Kościuszki 30, sala nr 221 (II piętro), od godz. 9 do 14. Zgłoszenia należy kierować mailowo na adres: poradnictwo@wup-katowice.pl do 10 października. Dodatkowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 32 757 33 36. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Program szkolenia i informacje o wydarzeniach towarzyszących Europejskim Dniom Pracodawcy na Śląsku, można znaleźć na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach:

https://wupkatowice.praca.gov.pl/-/10554814-europejskie-dni-pracodawcow-2019

 Zdjęcie: Zaprojektowany przez pressfoto / Freepik

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.