26 września 2019, 15:38:59

Pierwsza Pielgrzymka Przedsiębiorców na Jasną Górę, odbędzie się w niedzielę 6 października 2019 r. Zaproszenie do przedsiębiorców wystosował arcybiskup Józef Kupny, Metropolita Wrocławski, przewodniczący Rady ds. Społecznych Konferencji Episkopatu Polski.

Droga krzyżowa

„Wyrażam nadzieję, że spotkanie w duchowej stolicy naszego narodu będzie ważnym etapem integracji środowiska przedsiębiorców i znakiem, że pragniemy budować przyszłość ojczyzny na fundamencie inicjatywy, wolności i solidarności” – napisał w skierowanym do przedsiębiorców zaproszeniu abp Kupny. Pielgrzymka organizowana jest pod hasłem „Wiele zostało wam powierzone”.

Program pielgrzymki i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:

https://pielgrzymkaprzedsiebiorcow.pl

Program pielgrzymki:

8:30 -10:00  Rejestracja, poranna kawa

10:00 -10:15  Powitanie pielgrzymów

Ojciec Mariusz Tabulski, II Definitor Generalny na Jasnej Górze 
J.E. Ks. Abp Józef Kupny, Metropolita Wrocławski

10:15 – 11:00 Przedsiębiorcy u Matki, wystąpienie gościa specjalnego

Roman Kluska, przedsiębiorca, założyciel i  wieloletni prezes Optimus S.A. człowiek z pasją, twórca marki Prawdziwe jedzenie

11:00  – 11:45 Przedsiębiorcy u Matki, wystąpienie gościa specjalnego

Jolanta Grabowska – Markowska, lekarz medycyny, pediatra, założycielka i prezes Społecznego Towarzystwa Hospicjum Cordis w Mysłowicach

12:00 – 12:30 Podsumowanie wystąpień, wspólne rozmowy

12:30 – 13:30 Msza Św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej

Akt zawierzenia się przedsiębiorców Bogu przez Maryję

14:00 – 15:00 Lunch, wspólne rozmowy

Powrót na miejską stronę DLA PRZEDSIĘBIORCÓW.

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Harmonogram luzowania obostrzeń na czerwiec

Rząd ogłosił 2 czerwca zmiany w obostrzeniach, które będą obowiązywać od 6 do 25 czerwca 2021 r.

Program "Młodzież na start"

Program "Młodzież na start"

Masz pomysł na własny biznes? Szukasz dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej? Masz nie więcej niż 29 lat? Weź udziału w projekcie Młodzież na START!

Zmniejszone dostawy szczepionki

Zmniejszone dostawy szczepionki

Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych poinformowała o radykalnym zmniejszeniu dostaw w bieżącym tygodniu szczepionki Janssen (Johnson&Johnson) do miejskich punktów szczepień. Ze względu na zmniejszenie dostaw odwołane zostaną wizyty na szczepienia zapisanych pacjentów.

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

Rusza masowy punkt szczepień na Hali Sportowej

W piątek 7 maja rusza masowy punkt szczepień przeciw COVID-19 na Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. To drugi - obok Stadionu Miejskiego - miejski punkt szczepień w Tychach. Dziennie w każdym z punktów będzie mogło się zaszczepić 500 chętnych tyszanek i tyszan.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×