14 czerwca 2019, 13:3:16

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia serdecznie zaprasza na „Wakacje profilaktyczne pod Żyrafą” prowadzone przez animatorów – pedagogów ze Stowarzyszenia Integracji i Aktywizacji Społecznej Osób i Rodzin „Od-Nowa”.

W okresie od 4 lipca do 30 sierpnia 2019r. w każdy czwartek i  piątek od godziny 15:30 do godziny 18:30  w Parku Solidarności (między ulicą Niepodległości i Edukacji) odbywać się będą ciekawe i kreatywne zajęcia artystyczne, sportowe, rekreacyjne, plastyczne, prozdrowotne i profilaktyczne dla dzieci wraz z rodzicami/opiekunami. W razie niepogody zajęcia zostaną odrobione w inny dzień lub poprzez przedłużenie kolejnych spotkań.

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami/opiekunami pozostające w okresie letnim w Tychach do Parku pod Żyrafą (Pomnikiem Walki i Pracy).

Zadanie jest finansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Powrót na stronę: Lato w mieście 2019 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×