31 maja 2019, 21:41:47

Dział społeczno–kulturalny Tyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Oskard organizuje w ramach akcji „Lato 2019” półkolonie skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 14 lat.

 

W programie: wyjścia na basen i do kina, wycieczki autokarowe, warsztaty plastyczne, konkursy i turnieje, wycieczki piesze, zajęcia plastyczno–techniczne, zabawa w teatr, zajęcia na kręgielni, nauka tańca, spotkania z ciekawymi ludźmi. Fachową opiekę nad uczestnikami sprawować będzie kadra pracownicza działu społeczno-kulturalnego.


Liczba uczestników jednego turnusu to 25 dzieci w każdej placówce (wyjątek stanowi klub Regina, który na każdy turnus przyjmie 20 dzieci). Odpłatność dla dzieci i wnuków członków TSM OSKARD za jeden turnus wynosi 70,00 zł (brutto). Odpłatność dla pozostałych uczestników w klubach Uszatek, Orion, Olimpia, Magdalena, Regina i SDK Tęcza wynosi 251,05 zł (brutto). Zapisy przyjmowane są od 3 czerwca 2019 roku od godziny 8.00 w poszczególnych placówkach. Pierwszeństwo mają dzieci i wnuki członków Spółdzielni.

Więcej informacji na stronie internetowej spółdzielni.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×