22 listopada 2018, 12:32:54

Przedstawiamy raport z konsultacji społecznych projektu pn. „Modernizacja systemu oświetlenia w Tychach – obszar 2 i 4”.

Oświetlenie uliczne

Konsultacje społeczne przeprowadzono w związku z wyżej wymienionym projektem, na który Miasto Tychy zamierza pozyskać dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 4. Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna; Działanie 4.5. Niskoemisyjny transport miejski i efektywne oświetlenie; Poddziałanie 4.5.1. Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie – ZIT. 

Celem konsultacji było zapoznanie się z opinią mieszkańców dotyczącą zakresu rzeczowego projektu.

Konsultacje trwały od 13.11.2018 r. do 20.11.2018 r.

Opinie i uwagi można było przekazać drogą elektroniczną (fundusze@umtychy.pl) lub w formie pisemnej na adres: Urząd Miasta Tychy, Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy.

Mieszkańcy nie wnieśli żadnych uwag do konsultowanego projektu.

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×