13 lipca 2015 11:12

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach integruje przedsiębiorców lokalnych i regionalnych. Skupia około 150 firm, głównie z sektora budownictwa, usług motoryzacyjnych i przemysłu.

OIPH organizuje szkolenia i seminaria, które mają na celu podniesienie konkurencyjności lokalnych firm, przygotowanie ich do działania na wspólnym rynku europejskim oraz pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych. Członkowie mogą korzystać z bezpłatnych usług informacyjnych oraz doradczych. OIHP współpracuje z licznymi instytucjami, m.in. z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, Śląskim Centrum Przedsiębiorczości, Górnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego czy z Funduszem Górnośląskim.

Więcej informacji na stronie OIPH

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach
ul. Grota Roweckiego 42, pok. 331
tel. 32 327 72 77


Powrót do strony "Tychy dla inwestycji"

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.