23 czerwca 2017, 12:43:14

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców na Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny, który odbędzie się 25 czerwca 2017 r. na Placu św. Anny w godzinach od 16.00 do 19.00. Na wszystkich uczestników czeka mnóstwo tanecznych i muzycznych atrakcji.

Osiedle A Autor: Michał Janusiński

Podczas tego sąsiedzkiego, niedzielnego popołudnia każdy znajdzie coś dla siebie. Na festynie zagra kapela Tadirindum, która poprowadzi krótkie warsztaty, zabawy muzyczne i taneczne, będzie też okazja do rywalizacji i sprawdzenia swoich sił w różnych konkurencjach! Uwagę młodszych i starszych przykują także pokazy, mini-warsztaty i animacje.

Warto zabrać ze sobą wygodne buty i ubranie, piknikowy niezbędnik i wakacyjny nastrój!

Wszystkich mieszkańców, chcących uzyskać informacje na temat innych planowanych wydarzeń w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy, które w okresie wakacyjnym odbędą się na osiedlach A, H i Ł, N i O oraz Czułów Osada, zapraszamy do odwiedzenia stoiska informacyjnego na Festynie.

Międzypokoleniowy Festyn Rodzinny to działanie Muzeum Miejskiego w Tychach w ramach Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×