31 maja 2016, 14:42:4

Wszystkich zainteresowanych procesem rewitalizacji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym „Porozmawiajmy o rewitalizacji w Tychach”, które odbędzie się 7 czerwca (wtorek) 2016 r. w godzinach 17.00-18.00 w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 (sala 102).

Tychy pl. Baczyńskiego

W spotkaniu uczestniczyć będzie m.in. Daria Szczepańska – Zastępca Prezydenta ds. Społecznych.

Spotkanie będzie doskonałą okazją do zaprezentowania roboczej wersji Programu Rewitalizacji dla miasta Tychy, jak również omówienia planowanego procesu partycypacji z mieszkańcami. Wspólne programowanie działań jest bowiem kluczowym elementem pracy nad tworzeniem Programu. Na spotkaniu przedstawione zostaną również wyznaczone obszary naszego miasta, które podlegać będą rewitalizacji oraz informacje jak i gdzie można składać ewentualne uwagi lub propozycje swoich projektów do Programu.

Zaproszenie adresowane jest do wszystkich zainteresowanych mieszkańców, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych, przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych, którzy chcą współtworzyć Program Rewitalizacji dla naszego miasta.

Spotkanie organizowane jest w ramach rozpoczętego cyklu rozmów i konsultacji ze wszystkimi interesariuszami procesów rewitalizacyjnych w Tychach. Efektem tych debat będzie opracowanie dokumentu pn. „Program Rewitalizacji dla miasta Tychy.”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×