9 maja 2016, 9:45:1

19 kwietnia br. zakończył się w naszym mieście etap konsultacji społecznych dla sektora publicznego, którego celem było wspólne wypracowanie propozycji projektów rewitalizacyjnych.

rewitalizacja - zakończenie kosnultacji
Urząd Miasta Tychy wraz z jednostkami organizacyjnymi oraz miejskimi instytucjami publicznymi opracował około 20 propozycji przedsięwzięć obejmujących swoim zasięgiem osiedla: A, Czułów z Osadą i Zwierzyńcem Zachodnim, H i Ł, N i O. Planowane projekty dotyczą zarówno obszarów społecznych, jak i infrastrukturalnych związanych z zagospodarowaniem funkcjonalnym miejskiej przestrzeni. Wypracowane pomysły poddane będą pod dyskusję w trakcie konsultacji z mieszkańcami, które planowane są w czerwcu br. Szczegółowe terminy zostaną podane wkrótce.

Dziękujemy wszystkim Wydziałom oraz instytucjom za zaangażowanie oraz aktywne włączenie się w projektowanie działań rewitalizacyjnych w naszym mieście.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×