8 marca 2016 9:46

Tychy wraz z otwartym w 2015 roku Stadionem Miejskim będą jednym z sześciu miast-gospodarzy piłkarskich mistrzostw Europy do lat 21, które odbędą się w Polsce w dniach 16-30 czerwca 2017 roku!

Decyzją UEFA prawo organizacji turnieju otrzymały następujące miasta: Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin oraz Tychy. 

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej do lat 21 są drugim najważniejszym wydarzeniem sportowym w ramach rywalizacji drużyn narodowych w Europie. W turnieju mistrzowskim w 2017 roku weźmie udział 12 reprezentacji, a na stadionach sześciu miast-gospodarzy odbędzie się w sumie 21 meczów. W Tychach zostaną rozegrane cztery mecze, w tym wielki półfinał.

Więcej informacji na stronie www.tychyu21.plNasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.