7 września 2015 15:44

Wyróżnienie

Za zajęcie IV miejsca w konkursie "Laur edukacji samorządowej" - 1 edycja

Kapituła konkursu "Laur edukacji samorządowej"

Warszawa, 2003

 

Wyróżnienie

Muzeum Miejskie w Tychach otrzymało Wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego w konkursie na Wydarzenie Muzealne Roku 2010 w kategorii „wystawy”, za wystawę "Pokażę Ci Górny Śląsk. Miejsca szczególne, znaczące, niezwykłe".

 

 2011

Wyróżnienie

Na 6. miejscu Tychy zostały wyróżnione w Rankingu Gmin i Powiatów przygotowanym przez Związek Powiatów Polskich. Ranking jest jedynym w Polsce tego rodzaju przedsięwzięciem, zarządzanym na bieżąco przez ekspertów w trybie on-line. Zwycięstwo danego samorządu wiąże się z przyznaniem tytułu "Dobry Polski Samorząd". Tychy zajęły 6 miejsce w kategorii miast na prawach powiatu.

Związek Powiatów Polskich

 2012

Wyróżnienie

Wystawa Muzeum Miejskiego w Tychach „Z zakamarków szuflad. Z zakamarków pamięci” zdobyła wyróżnienie w konkursie za Wydarzenie Muzealne Roku 2014.

Marszałek Województwa Śląskiego  2015
Wyróżnienie

Statek Santa Maria na Paprocanach w dziesiątce (8.miejsce) najlepszych śląskich placów zabaw dla dzieci.

Portalinformacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl  2016
 
Wyróżnienie

Tychy zajęły 2. miejsce w 5. edycji ogólnopolskiego konkursu „Gmina przyjazna rowerzystom” 2016 r.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze  2016
Wyróżnienie

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba otrzymał tytuł menedżera 25-lecia na Śląsku w konkursie „Sukces na Śląsku”

Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów luty 2017
Wyróżnienie

Muzeum Miejskie w Tychach otrzymało Wyróżnienie Marszałka Województwa Śląskiego w konkursie na Wydarzenie Muzealne 2016 Roku za wystawę Agnieszki Szymuli „Od myszy do cesarza wszyscy żyją z gospodarza. Rok gospodarski na ziemi pszczyńskiej”

  maj 2017
Wyróżnienie

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba otrzymał tytuł Samorządowca Roku 2017 wraz z 40. prezydentami, burmistrzami i wójtami, dzięki którym powstała pierwsza w Polsce zinstytucjonalizowana metropolia

Wspólnota marzec 2018


powrót do strony Nagrody i wyróżnienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.