7 września 2015 13:43

Nagroda

 

Za działanie w dziedzinie ochrony środowiska w dziedzinie ochrona powietrza

Prezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Warszawa,
listopad 2003

Nagroda

Za zajęcie X miejsca w rankingu inwestycyjnym samorządów 2001-2003 w grupie miast na prawach powiatu

Kapituła Rankingu

Warszawa, 2004

Nagroda

 

Profesjonalna Gmina Przyjazna Inwestorom ze znakiem jakości

Kapituła Rankingu

Warszawa,
28.10.2005

Ranking i nagroda

2. miejsce w rankingu "Wspólnota". Tychy znalazły się w czołówce polskich miast wydających najwięcej pieniędzy na poprawę infrastruktury technicznej – tak wynika z rankingu przeprowadzonego przez miesięcznik samorządowy „Wspólnota”. Wczoraj w Warszawie Andrzej Dziuba prezydent Tychów z tej okazji odebrał statuetkę Kazimierza Wielkiego.  Lepsze od Tychów okazało się tylko Zabrze.

"Wspólnota"

2011

Nagroda

Tychy zdobyły „Śląską Wielką Nagrodę Budownictwa” przyznawaną przez Śląską Izbę Budownictwa za renowację placu Baczyńskiego w konkursie „Śląskie Budowanie”.

 

 

 2011

Nagroda

 

Andrzej Dziuba jednym z 15. najlepszych prezydentów w Polsce. To prestiżowe wyróżnienie prezydentowi Tychów przyznał tygodnik „ Newsweek”, który co roku nagradza najlepszych włodarzy polskich miast.

 "Newsweek"

 2012

Nagroda

Tychy otrzymały najważniejszą nagrodę w dziedzinie cyfryzacji - "Złotą@ 2012". To wyróżnienie dla "Samorządowego lidera cyfrowej Polski" za aktywne i skuteczne działania na rzecz rozwoju cyfrowego.

Stowarzyszenie "Miasta w Internecie"

Gdańsk,

30.05.2012

Nagroda

Kompleks Parkowy „Paprocany” w Tychach laureatem III edycji konkursu „Marka - Śląskie". Wyróżnienie otrzymało w jednej z dziesięciu kategorii. Tytuł "Marka -  Śląskie" "Paprocany" zdobyły w kategorii Sport, Turystyka i Rekreacja. 

Marszałek Województwa Śląskiego i Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach

Gliwice

wrzesień

2012

Nagroda

Tychy otrzymały tytuł „Przyjazna Gmina 2012" w kategorii "Gmina Miejska". Ogólnopolski Program "Przyjazna Gmina" ma na celu wyłonienie najlepszych Gmin w Polsce przyjaznych inwestorom, mieszkańcom i turystom.

Forum Biznesu

Warszawa

styczeń

2013

Nagroda

Andrzej Dziuba jednym z trzech najlepszych prezydentów miast pow. 100 tysięcy mieszkańców. To prestiżowe wyróżnienie prezydent Tychów  otrzymał w ogólnopolskim rankingu "Perły Samorządu 2012", którego organizatorem jest Dziennik Gazeta Prawna.

Dziennik Gazeta Prawna

 Warszawa 17.01.2013

Nagroda

Program „Aktywni 60 plus” laureatem nagrody "Śląskie na 5" przyznawanej przez wojewodę śląskiego. Statuetkę Urząd Miasta w Tychach otrzymał w kategorii „produkt” za uruchomienie programu ”Aktywni 60 plus” umożliwiającego korzystanie z ulg i rabatów w instytucjach miejskich oraz prywatnych, które przystąpiły do programu.

Wojewoda śląski Zygmunt Łukaszczyk

Katowice

15.03.2013

Nagroda

Andrzej Dziuba menedżerem roku 2012. Ten tytuł Prezydentowi Tychów za szczególne osiągnięcia w 2012 roku przyznało Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów w Katowicach w ramach konkursu "Sukces na Śląsku". Andrzej Dziuba wyróżnienie otrzymał w kategorii instytucja samorządu terytorialnego.

Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów w Katowicach

Katowice

marzec 2013

Nagroda

2. miejsce w konkursie "Innow@cyjnie, Kre@tywnie, Spr@wnie". Tychy otrzymały nagrodę za dwa realizowane w mieście projekty: „Dać szansę Tyszanom - Internet dla zagrożonych wykluczeniem społecznym" oraz „Tychy w sieci możliwości"

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

Warszawa

9 grudnia 2013 r.

Odznaczenie

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi za wybitne zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego w Polsce, za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy zawodowej i działalności społecznej.

Prezydent RP Bronisław Komorowski

Warszawa

27 maja 2014 r.

Nagroda

Nagroda w ogólnopolskim konkursie na "Najlepiej Zagospodarowaną Przestrzeń Publiczną", w kategorii "Nowo Wykreowana Przestrzeń Publiczna w Zieleni w 2015 roku", za Zagospodarowanie wschodniego nabrzeża Paprocan.

Towarzystwo Urbanistów Polskich 2015 r.
Nagroda

Miasto Tychy zostało laureatem VII edycji ogólnopolskiego konkursu "Samorząd Równych Szans" za projekt „Pomysł na siebie - program rehabilitacji społecznej dla młodzieży niepełnosprawnej”.

Fundacja Instytut
Rozwoju Regionalnego w Krakowie
wrzesień
2015 r.
Nagroda

Urząd Miasta Tychy otrzymał główną nagrodę Kryształ PR 2017 w kategorii "Kreatywna kampania promocyjna" za kampanię promującą UEFA Euro U21 Tychy

Grupa PRC Sp. z o.o. wrzesień 2017 r.
Nagroda

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 przy ul. Pogodnej zdobył nagrodę w kategorii obiekt użyteczności publicznej w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2017. Wyróżnienie oraz nagrodę internautów otrzymał obiekt gastronomiczny „Promenada” nad Jeziorem Paprocańskim.

Marszałek Województwa Śląskiego listopad 2017 r.
Nagroda

Miasto Tychy otrzymało nagrodę w kategorii „transport publiczny” za projekt „Szybka Kolej Regionalna Tychy-Dąbrowa Górnicza – etap I Tychy Miasto-Katowice”.

Konkurs „Let the Stars Shine”  listopad 2017 r.
Nagroda

Tychy zostały uhonorowane tytułem Samorządu Przyjaznego Firmom 2017 

Instytut Europejskiego Biznesu sierpnień 2018powrót do strony Nagrody i wyróżnienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.