1 lutego 2004 0:00
Kronika miasta: 2006 - Luty   14 lutego

W dniu św. Walentego, patrona Bierunia, odbył się tam odpust. Uświetnił go swoją obecnością kardynał Stanisław Nagy, który w swojej homilii nawiązał do dramatu w MTK.

21 lutego

Z Katowic przyszła informacja, że tyski oddział Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego (egzaminuje się tu kierowców na prawo jazdy) nie zostanie zlikwidowany. Wcześniej istniało niebezpieczeństwo, że tyski WORD z powodów ekonomicznych zostanie zamknięty.

27 lutego

W tyskim kinie Andromeda zainaugurował działalność Dyskusyjny Klub Filmowy "Vendetta". To jedna z wielu inicjatyw Andromedy w roku 2006, które miały na celu wzbogacenie jej oferty.

Dziennik Zachodni
zebrał: Adrian Ołdak
 
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.