1 listopada 1993 0:00
11 listopada

W dniu Święta Niepodległości władze miasta zaprosiły mieszkańców na koncert do Teatru Małego (wstęp wolny). W programie koncertu znalazły się słynne arie operowe w wykonaniu artystów Opery Śląskiej w Bytomiu.

12 listopada

Teatr BELFEgoR kierowany przez Sławomira Żukowskiego zaprezentował premierowy spektakl Pętla według Marka Hłaski.

13 listopada

Na zakończenie obchodów 60-lecia nadania Tychom praw miejskich odbył się w Teatrze Małym koncert , w którym wystąpiły Chór i Orkiestra Filharmonii Częstochowskiej z udziałem solisty - skrzypka Murata Ally-Renata.

24 listopada

Rozpoczęły się Dni Rodziny. Pod patronatem ks. arcybiskupa Damiana Zimonia zorganizowały je: Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Klub Inteligencji Katolickiej, Tyskie Towarzystwo Kulturalne, Stowarzyszenie Trzeźwość Życia oraz Urząd Miejski w Tychach. Jednym z elementów programu Dni było otwarcie w galerii Miriam wystawy Obraz rodziny w sztuce.

26 listopada

W Teatrze Małym odbyły się wybory Miss Tychów '94. Koronę najpiękniejszej zdobyła Sylwia Ogdowska. Tytuły wicemiss przyznano Agnieszce Podsiadło i Barbarze Nowickiej.

Opracowanie: Maria Lipok-Bierwiaczonek
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.