1 sierpnia 1993 0:00
Kronika miasta: 1994 - Sierpień   2 sierpnia

Na posiedzeniu Zarządu Miasta podjęta została uchwała o zawieszeniu na czas nieokreślony wydawania Tyskiego Biuletynu Informacyjnego Nasza Gazeta, począwszy od września br. Decyzję podjęto ze względów finansowych. Pozostałe środki, zapisane w budżecie na wydawanie gazety, przeznaczone zostały na edycje Informatora Tyskiego w dwu lokalnych tygodnikach Echo i Nowe Echo.

3 sierpnia

Na cmentarzu w Tychach-Wartogłowcu odbył się pogrzeb Ryszarda Riedla. Na żałobną uroczystość zjechały tłumy przyjaciół, znajomych, fanów. Przez kilka następnych dni i nocy przy grobie Riedla nieustannie koczowali jego wielbiciele.

Opracowanie: Maria Lipok-Bierwiaczonek  
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.