29 lipca 2015, 9:46:36

"Kibicujemy z klasą" to kampania społeczna realizowana przez Urząd Miasta oraz Tyski Sport SA. Kampania ma pokazać, że Tychy mogą być miastem i miejscem bezpiecznego i kulturalnego kibicowania.

Działania:

1)      w ramach kampanii utworzono sektor dziecięcy na tyskim lodowisku

2)      zaangażowanie tyskiej młodzieży w aktywne kibicowanie podczas Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie do lat 20 (MŚ U20 Dywizji IB) w 2011r.

  • tuż przed mistrzostwami zorganizowano konkurs dla młodzieży na nakręcenie spotu promującego Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie do lat 20. Zwycięskie nagranie promowało grudniowe mistrzostwa na miejskich portalach internetowych. 
mecze międzynarodowych kadr odbywały się w dniach od 12 do 18 grudnia 2011 r. na Stadionie Zimowym w Tychach. Sześć tyskich szkół ponadgimnazjalnych rywalizowało w konkursie na kulturalne kibicowanie. Konkursowe jury wyróżniło pięć z nich.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×