17 stycznia 2019, 0:0:0

Serdecznie zapraszamy na zajęcia gimnastyczno -ruchowe ZUMBA i SLIM BODY. Bezpłatne dla posiadaczy karty programu Aktywni 60 plus.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia gimnastyczno-ruchowe: ZUMBA. SLIM BODY

Bezpłatne dla posiadaczy karty programu Aktywni 60 plus.

 

 

ZUMBA - to połączenie tańca zainspirowanego rytmami latynoamerykańskimi z fitnessem. Zumba tym wyróżnia się od innych tanecznych aerobików, że jej kroki są bardzo łatwe i nie trzeba ich odtwarzać ze szwajcarską precyzją. Energetyczna muzyka zachęca do poruszania się stwarzając warunki do świetnej zabawy i rekreacji.

SLIM BODY -  Zajęcia aerobowe, proste układy taneczne, ksztaltujące wszystkie ważne grupy mięśniowe, oraz kombinajce ćwiczeń wzmacniających całą sylwetkę.

 

Zajęcia odbywać się będą  dwa razy w tygodniu  w sali klubu Strefa Fitness, przy ulicy Fabrycznej 2 w Tychach. 

Pierwsze zajęcia SLIM BODY odbęda się w środę 16 stycznia 2019 roku o godzinie 11:00.

Pierwsze zajęcia ZUMBY odbęda się w czwartek 17 stycznia 2019 roku o godzinie 9:00.

 

Informacje i zapisy: klub Strefa Fitness tel. 507 432 488 , e-mail:recepcja@strefafitness.pl

 

Ważne: prosimy zabrać wygodny strój, obuwie zmienne, ręcznik, wodę do picia oraz pozytywne nastawienie :)Powrót do strony głównej "Aktywni 60 plus"

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×