20 lipca 2015 15:06

Wszyscy mieszkańcy zaproszeni są do kampanii. Jednakże najbardziej liczymy na otwartość na zmianę postawy właścicieli psów, którzy do tej pory nie sprzątali po swoich czworonogach. Chcemy tworzyć środowisko sprzyjające odpowiedzialnej opiece nad psami.

Stąd serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kampanii właścicieli sklepów i kiosków osiedlowych - zachęcamy do wprowadzania do sprzedaży biodegradowalnych torebek lub woreczków, aby ułatwić właścicielom psów dostęp do tego typu produktów. Sklepy przystępujące do kampanii otrzymają naklejki na drzwi wejściowe, informujące o dostępności torebek, a informacja z ich adresem będzie opublikowana na niniejszej stronie oraz w wybranych materiałach drukowanych projektu.

W celu uzyskania informacji na temat rodzaju torebek polecanych przez Miasto oraz zgłoszenia swojego sklepu do kampanii, prosimy o kontakt mailowy: skupmy@umtychy.pl lub telefoniczny: 32 776 39 13.

Powrót na stronę główną kampanii "Skupmy się na sprawie".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.