20 lipca 2015 15:00

Głównym działaniem kampanii była budowa parku dla psów, w miejscu wybranym przez mieszkańców. Inwestycja miała na celu zapewnienie miejsca swobodnej zabawy ze swoim czworonogiem w atrakcyjnym dla psów i ich właścicieli miejscu. Udało się ją zrealizować w 2015 r.

Drugim ważnym zadaniem kampanii jest organizacja wsparcia społecznego dla eliminacji problemu. W tym celu, Miasto udostępnia mieszkańcom system telefoniczny i internetowy, przy pomocy których można problem zgłosić.

Oprócz rozwiązań infrastrukturalnych i organizacyjnych, na terenie całego miasta zostały umieszczone plakaty informujące o działaniach kampanijnych. Można na nich znaleźć numer telefonu i adres internetowy formularza, służący do zgłaszania problemu z niesprzątającym po swoim czworonogu właścicielem.

Powrót na stronę główną kampanii "Skupmy się na sprawie".
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.