Zostań wolontariuszem!

Formularz zgłoszeniowy do udzielania pomocy osobom potrzebującym w Tychach w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego. Formularz skierowany jest do osób pełnoletnich. Pamiętaj, że wpisując swoje dane wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do zgłoszenia się do akcji wolontaryjnej. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz związane z tym prawa znajdują się na stronie internetowej umtychy.pl/wolontariat.

1. Imię i Nazwisko

Pytanie jest obowiązkowe

2. Data urodzenia (dzień, miesiąc, rok)

Pytanie jest obowiązkowe

3. Numer telefonu

Pytanie jest obowiązkowe

4. Adres e-mail

Pytanie jest obowiązkowe

5. Wybierz rodzaj pomocy jakiej możesz udzielać. Możesz wybrać jeden lub więcej.

Minimum 1 odpowiedź(i)

6. Inna pomoc, jakiej możesz udzielić:

7. Wpisz dzielnice, osiedle, obszar miasta Tychy, w którym możesz pomagać.

Pytanie jest obowiązkowe

8. Dostępność. Określ dni i godziny w jakich możesz pomagać

Pytanie jest obowiązkowe

9. Czy dysponujesz samochodem?

Wybierz 1 odpowiedź(i)

10. Czy dysponujesz rowerem?

Wybierz 1 odpowiedź(i)

11. OŚWIADCZENIA Bazujemy na wzajemnym zaufaniu i odpowiedzialności. Pomagamy bezpiecznie. Dlatego zastanów się i zaznacz zgodnie ze stanem faktycznym: Oświadczam, że mam ukończone 18 lat.

Wybierz 1 odpowiedź(i)

12. Oświadczam, że jestem osobą zdrową, nie przebywałam/-em w ciągu ostatnich 14 dni za granicą ani nie miałem kontaktu z osobą zakażoną, u której stwierdzono koronawirusa.

Wybierz 1 odpowiedź(i)

13. Oświadczam, że udzielając pomocy będę stosować się do podstawowych zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz przestrzegać zasad sanitarno-epidemiologicznych

Wybierz 1 odpowiedź(i)
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.