Spektakle, koncerty, kino plenerowe - spotkajmy się w mieście!

Festiwal Malutki w Teatrze Małym

Zapraszamy na Dni Teatru Malutkiego, które rozpoczną się 24 czerwca w Teatrze Małym w Tychach i potrwają do  26 czerwca 2022  r. W programie spektakle dla najmłodszych widzów, dzieci w wieku od roku do 5 lat.

PROGRAM

24 czerwca 2022 , godz. 10.00 i 12.00
Spektakl „NIE-MA”

Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat  pojawiania się, znikania, a przede wszystkim… szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA a jednak jest. Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy… pachnie.

Spektakl dla dzieci od 1- 3 lat
Czas trwania ok. 30 min
Bilety: 40 zł ( 1 dziecko+1 opiekun)

25 czerwca 2022 , godz. 12.00 i 14.00
Spektakl „Frajda, Granda, Bzik”, Grupa Kolekttacz

To spotkanie: naturalne, swobodne, otwarte, włączające, wrażliwe. Spokój, bliskość, wspólnota rodzina. Czego w niej doświadczamy? Różnorodności, niespodzianek, nieporozumień, frajdy, awarii, kłótni i bzika! 

Spektakl dla dzieci od 2-5 lat      
Czas trwania: 50 min
Bilety: 40 zł ( 1 dziecko+1 opiekun)
UWAGA! Spektakl również dla uczestników i uczestniczek ze specjalnymi potrzebami.

26 czerwca 20022, godz. 13.00, 15.00, 17.00
„O!” -PREMIERA SPEKTAKLU, Kolektyw NAJNAJlepiej

Co się dzieje na okrągło? No i jak się dzieje? Co można dostrzec dookoła siebie i co zabrzmi lepiej: kropka czy kropla? O tym i o wielu innych, kulistych sprawach, będziemy opowiadać na okrągło, podczas naszego spektaklu. Nasze teatralne spotkanie kierujemy do najmłodszych widzów i ich dorosłych „osób towarzyszących”. Chcemy sprawić, że wszystko będzie blisko, bo ono z pewnością też jest okrągłe, bo trwa…i trwa… na okrągło…O!.. właśnie.

Spektakl dla dzieci od 1-5 lat
Czas trwania : 40 min.
Bilety: 40 zł ( 1 dziecko+1 opiekun)

Więcej informacji:

Tel. 32 227 20 67; mail: teatr.maly@teatrmaly.tychy.pl oraz na stronie: teatrmaly.tychy.pl/kalendarium/

Organizator: Teatr Mały Tychy.


„Dzieci z Bullerbyn” reż. Anna Białoń | Dzieciniec Teatralny

3 lipca, godzina 16.00 

Inauguracją tegorocznego Dziecińca Teatralnego będzie spektakl „Dzieci z Bullerbyn”, który swą premierę miał w Teatrze Małym na początku czerwca.

Perypetie sześciorga małych bohaterów zaprezentują tyskiej publiczności dzieci wyłonione w drodze castingu, a następnie uczestniczące w intensywnych warsztatach teatralnych, prowadzonych przez Annę Białoń – edukatorkę teatralną i reżyserkę tego przedstawienia.

W role dorosłych postaci wcielą się zawodowi aktorzy, od dawna współpracujący z naszą sceną: Iwona Loranc, Anna Buczkowska i Andrzej Warcaba. Dzięki tej wyjątkowej obsadzie oraz piosenkom napisanym specjalnie dla naszego Teatru przez Joannę Piwowar Antosiewicz, będziecie mieli okazję przenieść się w świat radosnego dzieciństwa, gdzie cieszy każdy, nawet najmniejszy upominek losu, a niewinne żarty i pomysłowe zabawy, powodują uśmiech na twarzy każdego z uczestników tego wyjątkowego spotkania. Tą premierą chcemy sprawić, by każdy z naszych widzów, bez względu na wiek, choć przez chwilę znów poczuł się dzieckiem, żyjącym w świecie, w którym każdy jest kochany i bezpieczny.

Obsada: Agata Olak, Aleksandra Porwit, Danuta Stanienda, Liliana Skowrońska, Krzysztof Różewicz, Tymon Górski, Jeremiasz Bugajny, Maja Tomaszewska, Maja Różewicz, Emilia Wróbel, Benjamin Maniek, Wojciech Szubert, Patryk Cieślak, Iwona Loranc, Anna Buczkowska, Andrzej Warcaba
Autor: Astrid Lindgren
Przekład: Irena Wyszomirska
Adaptacja: Zdzisław Jaskuła
Reżyseria i produkcja: Anna Białoń
Scenografia i kostiumy: Iga Słupska
Autorka ilustracji: Anna Zając
Muzyka i teksty piosenek: Joanna Piwowar-Antosiewicz
Opieka artystyczna: Paweł Drzewiecki
Światło: Leszek Szymański
Dźwięk: Tomasz Cichocki
Produkcja: Teatr Mały Tychy

DZIECINIEC TEATRALNY. Teatr nie stoi, się dzieje – to inkluzywny i interdyscyplinarny projekt artystyczny, dedykowany rodzinom z dziećmi, bez względu na stopień sprawności. Celem jest stworzenie przestrzeni do wspólnego, twórczego spędzania czasu. Tym samym, w okresie wakacyjnym (lipiec-sierpień), na dziedzińcu Teatru Małego w Tychach, w każdą niedzielę odbywać się będą warsztaty, akcje twórcze oraz spektakle. Udział w nich będzie bezpłatny. Każda  niedziela  będzie miała inny motyw przewodni nawiązujący do różnych obszarów działań teatralnych (m.in. teatr tańca, praca z rekwizytem, teatr i dźwięk). Co istotne, wszyscy prowadzący warsztaty mają doświadczenie w pracy twórczej o charakterze włączającym, co wiąże się z przyjęta ideą inkluzywności projektu.

Organizator: Teatr Mały Tychy.


Córka, reż. Maggie Gyllenhaal | Andromeda – kino, jakie znamy

4 lipca, godzina 18.00, Pasaż Kultury Andromeda

Adaptacja powieści Eleny Ferrante, nagrodzona Złotą Osellą za najlepszy scenariusz na 78. MFF w Wenecji i nominowana do trzech Oscarów. Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć.

Prowadzenie: Krzysztof Ociepa

Wstęp wolny.

Organizator: Teatr Mały Tychy.


„Jezioro wrażeń | ОЗЕРО ВРАЖЕНЬ”  | Lato w Teatrze

17 lipca o godz. 17.00 w Teatrze Małym w Tychach

Zapraszamy na widowisko teatralne  pt . „Jezioro wrażeń/ОЗЕРО ВРАЖЕНЬ” będące finałem dwutygodniowych warsztatów edukacyjno-teatralnych prowadzonych w Teatrze Małym w ramach projektu Lato w Teatrze.

Jezioro Paprocańskie jest sztucznym zbiornikiem wodnym stworzonym ponad dwieście lat temu w Tychach na potrzeby miejscowej huty szkła. Obecnie jest otoczone lasami i ciekawą infrastrukturą. Jest także miejscem rodzinnego spędzania czasu. Brakuje natomiast legend i mitów osadzonych w tej przestrzeni. Ta swoista luka jest dla nas punktem wyjścia do stworzenia projektu, który chcemy realizować z dziećmi i młodzieżą polsko-ukraińską zamieszkującą w Tychach. Podejmiemy działania edukacyjno-teatralne na przestrzeni styku miasta i przyrody. Warsztaty i spotkania z uczestnikami będą się odbywać zarówno w teatrze, jak i przy tyskim jeziorze. Całość naszych działań zwieńczy widowisko teatralne „Jezioro wrażeń / ОЗЕРО ВРАЖЕНЬ”, które odbędzie się 17 lipca o godz. 17.00 w Teatrze Małym w Tychach. 

Lato w Teatrze jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizator: Teatr Mały Tychy.


„Lato ’85”(2020) | Andromeda – kino, jakie znamy

18 lipca, godzina 18.00 , Pasaż Kultury Andromeda 

Namiętny romans na malowniczym francuskim wybrzeżu, po śr ód klimatycznych lat 80. – w tle wybrzmiewają hity The Cure i Roda Stewarta. Obserwujemy, jak między dwoma nastolatkami wybucha uczucie, które szybko i tragicznie się zakończy. Szesnastoletni Alexis właśnie przeprowadził się z rodzicami do Normandii. Ma literacki talent, ciekawość świata i obsesję na punkcie śmierci. Gdy pewnego dnia wypłynie za daleko na swojej małej łódce, uratuje go nieznajomy – posągowo piękny i pewny siebie David. Alexis traci dla niego głowę, ale ich wspólne szczęście nie potrwa długo… i skończy się na sali sądowej. W tej nastrojowej opowieści o dojrzewaniu mistrz François Ozon (Basen, 8 kobiet, Młoda i piękna) zwinnie przeplata wątek romantyczny z kryminalnym, podsycając atmosferę tajemnicy i skalę nastoletnich emocji. Klimat filmu tworzą perfekcyjnie odtworzone lata 80. – idealnie dobrane stroje i ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiada Jean-Benoit Dunckel (połówka duetu Air). Nie sposób oderwać wzroku od dwóch młodziutkich aktorów – Felix Lefebvre i Benjamin Voisin, francuskich kuzynów Timothée Chalameta, którym towarzyszy wspaniała Valeria Bruni-Tedeschi.

Scenariusz został luźno oparty na powieści Aidana Chambersa Dance on My Grave.

Prowadzenie: Krzysztof Ociepa.

Wstęp wolny.

Organizator: Teatr Mały Tychy.


„Najgorszy człowiek na świecie”, reż. Joachim Trier (2021) | Andromeda – kino, jakie znamy

8 sierpnia, godzina 18.00

Nominowana do Oscara w dwóch kategoriach (Najlepszy Film Międzynarodowy, Najlepszy Scenariusz Oryginalny) figlarna, zabawna i nieprzewidywalna historia miłosna. Opowieść o Julie, która u progu trzydziestych urodzin stara się poukładać swoje skomplikowane życie uczuciowe to jeden z najlepszych filmów roku w zestawieniach takich redakcji jak Vanity Fair, Time, IndieWire, Variety, The Guardian oraz Sight and Sound. Prawdziwym olśnieniem sezonu jest gwiazda filmu Joachima Triera, Renate Reinsve, która za swoją rolę otrzymała Złotą Palmę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes oraz nominację do Satellite Awards i Europejskiej Nagrody Filmowej. 

Julie wkrótce kończy trzydzieści lat i jest pełna życiowej energii, ale ma też pełno życiowych rozterek. Jest szczęśliwa z Akselem, utalentowanym i odnoszącym sukcesy zawodowe rysownikiem, ale ich spojrzenie na wspólną przyszłość nieco się różni. Kiedy na przypadkowej imprezie Julie poznaje Eivinda i spędza z nim całą noc, zaczyna zastanawiać się, czy ten młodszy od niej, pewny siebie i odrobinę szalony chłopak nie jest właśnie tym, czego potrzebuje w życiu.

reżyseria: Joachim Trier

Prowadzenie: Krzysztof Ociepa

Organizator: Teatr Mały Tychy.


„Szewczyk Dratewka” Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu | Dzieciniec Teatralny

21 sierpnia, godzina: 16.00 

Tytułowy Szewczyk Dratewka to bezinteresowny, ubogi i prosty chłopak o wielkim i szczodrym sercu. Na swej drodze spotyka mrówki, pszczoły i kaczki, które poszkodowane przez niedźwiedzia proszą o pomoc. Szewczyk, choć niewiele posiada, to z przyjemnością odbudowuje pszczeli ul, reperuje zdewastowane mrowisko i karmi wygłodniałe   kaczki – ponieważ oprócz dobrych chęci nic, więcej nie potrzeba, aby pomóc drugiej istocie. Ponieważ w naturze nic nie ginie, to już wkrótce Szewczyk przekona się, że bezinteresowność, dobre serce i chęci popłacają, bowiem natura również mu się odwdzięczy.

SZEWCZYK DRATEWKA to ciepła opowieść dla najmłodszych o sile pomocy i serdeczności, o tym że często nie trzeba nic posiadać, aby komuś pomóc i o tym, że pomaganie nie zawsze jest łatwe – ale zawsze jest warte wysiłku.

scenariusz i reżyseria: Katarzyna Hora

scenografia, kostiumy i lalki: Klaudia Laszczyk

muzyka: Katarzyna Bem

reżyseria świateł: Filip Niżyński

ruch sceniczny: Marta Wiśniewska

obsada: Rafał Gorczyca, Paweł Kuźma, Paweł Pawlik, Marta Kaczmarczyk

wiek 3+

czas: 60 minut bez przerwy

Organizator:   Teatr Mały Tychy.


„Szef roku”,   reż. Fernando León de Aranoa    (2021)  | Andromeda |Andromeda – kino, jakie znamy

29 sierpnia, godzina 18.00

Jak daleko posunie się Blanco (Javier Bardem), charyzmatyczny właściciel rodzinnej fabryki, aby otrzymać lokalną nagrodę dla najlepszego biznesu? Presja, by wszystko było idealnie, zderza się z nieprzewidzianymi wybrykami ze strony szukającego zemsty zwolnionego pracownika, cierpiącego na depresję kierownika czy zakochanej stażystki. A to dopiero początek kłopotów! Aby dopiąć swego, wyrachowany „dobry szef” bez skrupułów wtrąca się w życie prywatne swoich pracowników i przekracza wszelkie dopuszczalne granice, nieświadomie uruchamiając wybuchową reakcję łańcuchową prowadzącą do niewyobrażalnych konsekwencji.

„Szef Roku” to przenikliwe studium charakterów, a równocześnie przesiąknięta kąśliwym humorem satyra społeczna na środowisko pracy.

To trzeci po „Kochając Pabla, nienawidząc Escobara” (oficjalna selekcja festiwalu w Wenecji 2017) i „Poniedziałkach w słońcu” wspólny film wielokrotnie nagradzanego reżysera Fernanda Leóna de Aranoy oraz laureata Oscara© Javiera Bardema.

Film jest hiszpańskim kandydatem do Oscara 2022

 

Prowadzenie: Krzysztof Ociepa

Organizator: Teatr Mały Tychy.


Kino FreeLove | Ogród MCK Tychy ul. Bohaterów Warszawy 26

pokazy plenerowe filmów w ogrodzie MCK

24 czerwca, godzina 21.30, Weselny toast, reż. Laurent Tirard

9 lipca, godzina 21.30, C'mon C'mon, reż. Mike Mills

23 lipca, godzina 21.00, Aida, reż. Jasmila Žbanić

6 sierpnia, godzina 20.30, W co grają ludzie, reż. Jenni Toivoniemi

8 sierpnia, godzina 20.30, W sieci, reż. Ki-duk Kim

2 września, godzina 20.00, Na rauszu, Thomas Vinterberg

Organizator: MCK Tychy.


Pokaz plenerowy na osiedlu A | Park Górniczy, ul. Andersa

9 września, godzina 19.30, Pinokio, reż. Matteo Garrone

Organizator: MCK Tychy.


Muzyczne Wieczory nad Jeziorem | Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany

Termin: każdy piątek o godz. 20.00.

1 lipca, Los Cumbancheros

8 lipca, Grzegorz Kapołka Trio

15 lipca, Parnas Brass Band

22 lipca, Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet

29 lipca, INDIALUCIA

5 sierpnia, Marcin Pater Trio

12 sierpnia, AQuartet

19 sierpnia, Marta Śliwa

26 sierpnia, STECHEK

Organizator: MCK Tychy.


Etno Dzika Plaża | Dzika Plaża Paprocany

Godziny: 17.00-22.00

2 lipca

17:00 – 18:00 Fifidroki

18:30 – 20:00 Klezmafour

20:30 – 22:00 Dagadana

3 lipca

17:00 – 18:00 Kasia Skiba i Ja

18:30 – 20:00 Gooral

20:30 – 22:00 Farben Lehre

Organizator: MCK Tychy.


Wakacyjny Muzycznik | Park Miejski Solidarności

Cykl wakacyjnych spotkań z muzyką kameralną dla dzieci od od 17 lipca, w każdą niedzielę o godzinie 16.00.

Występują - Sonos Kwartet w składzie:

Małgorzata Hlawsa – flet

Marta Huget-Skiba – skrzypce

Anna Grzybała – altówka

Joanna Urbańska-Mikszta – wiolonczela

Prowadzenie: Joanna Bronisławska (ASI MINA)/ Katarzyna Prudło

HARMONOGRAM

17.07.

PODRÓŻ PRZEZ WIEKI

W programie: G.F. Haendel, J.Ch. Bach, W.A. Mozart, F. Mendelssohn-Bartholdy i inni  

24.07.

SUPER PODRÓŻ Z SUPERBOHATERAMI

W programie muzyka z filmów: Superman, Batman, The Avengers, Star Wars, Robin Hood,

Indiana Jones, Frozen i innych

31.07.

PODRÓŻ Z NUTAMI W WALIZCE

W programie: A. Vivaldi, J. Brahms, A. Dvorak, G. Bizet, J. Offenbach, G. Gershwin i inni

07.07.

PODRÓŻ DO KRAINY TAŃCA

W programie: J.S. Bach, G. Bizet, J. Strauss, C. Gardel, A. Piazzola, piosenki The Beatles i innych

14.08.

ROMANTYCZNA PODRÓŻ, CZYLI LATO Z ADASIEM I MARYLKĄ

W programie: F. Lessel, S. Moniuszko, Z. Noskowski

21.08.

PODRÓŻ POMIĘDZY WIERSZAMI

W programie: J.S. Bach, A. Vivaldi, E. Grieg, J. Strauss, A. Piazzola i inni

28.08.

KOSMICZNA PODRÓŻ

Muzyka z filmów: E.T., Gravity, Interstellar i innych


Festiwal Szantowy Port Pieśni Pracy | Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany, Teatr Mały w Tychach, Dzika Plaża Paprocany

Termin: 19-21 sierpnia

Więcej informacji: tel. 32 438 20 60, 32 438 20 61, mail: mck@mck.tychy.pl; oraz na stronie:MCK Tychy.


Barbara Kubska – Zygmunt Kubski. Czas nieutracony | do 30 września 2022

On fotografował budowę Tychów od 1954 roku do lat osiemdziesiątych. Ona sięga do archiwum jego zdjęć współcześnie.

Dziadek i wnuczka. Pracownik sektora budowlanego i artystka wizualna. Barbara Kubska skupia uwagę na człowieku, patrzy na miasto jak na dom, nie tylko jak na projekt urbanistyczno-architektoniczny. Wybiera fotografie, z którymi twórczość Zygmunta Kubskiego nie jest kojarzona – nie mają znamion dokumentacji technicznej. Nie tyle przedstawia obrazy, co sposób patrzenia na nie.

Wystawa jest realizowana w ramach Stypendium Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury.

kuratorki: Barbara Kubska i Ewelina Lasota

miejsce: Muzeum Miejskie w Tychach | Pl. Wolności 1
godziny otwarcia:
wtorek–środa:
9.00–15.00
czwartek–sobota:
10.00–19.00

wstęp wolny

Moje miasto gra w zielone – warsztaty plastyczne towarzyszące wystawie, dla każdego „na żądanie”
prowadzi:
Anna Kura
zapisy:
887 450 212 (także SMSem), a.kura@muzeum.tychy.pl
Istnieje możliwość zorganizowania zajęć w wybranych terminach, po wcześniejszym zgłoszeniu.

Organizator: Muzeum Miejskie w Tychach


" W moim ogrodzie" - wystawa prac Ewy Kozery | Miejska Galeria Sztuki "Obok"

24 czerwca, godz. 18.00 wernisaż wystawy

Wystawa potrwa do 22 lipca.

Organizator: Miejska Galeria Sztuki "Obok".


Tyskie Śniadania | OW Paprocany

2, 16 lipca i 6, 20 sierpnia w godzinach od 10.00 do 13.00

Śniadania w sobotnie poranki na terenie OW Paprocany:

  • lokalne wyroby kulinarne
  • strefa relaksu
  • atrakcje dla dzieci
  • strefa aktywnego wypoczynku
  • sztuka plenerowa

Organizator: Inicjatywa Tyska. 


Spotkanie z nowymi trenerami GKS-u Tychy Dominikiem Nowakiem i Andrzejem Bledzewskim

9 sierpnia (wtorek) godz. 18.30-20.00

Nowy sezon piłkarskich rozgrywek I ligi to kolejne nadzieje kibiców GKS-u Tychy na obiecujący wynik. Drużyna przeszła zmiany, a jedną z nich jest sztab trenerski. Spotkanie z nowymi szkoleniowcami GKS-u – pierwszym trenerem Dominikiem Nowakiem i trenerem bramkarzy Andrzejem Bledzewskim - to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie mają spojrzenie na futbol, a także porozmawiać o planach i celach zespołu.

Dominik Nowak został ogłoszony pierwszym trenerem GKS-u Tychy pod koniec maja 2022 roku. Wcześniej prowadził m.in. Korona Kielce, Wigry Suwałki, Motor Lublin i Flotę Świnoujście. Największe sukcesy odnosił jednak w Górniku Polkowice, gdzie rozpoczynał karierę trenerską i z klubem przebył drogę od IV do I ligi, a przede wszystkim w Miedzi Legnica, z którą w 2018 roku awansował do ekstraklasy.

Andrzej Bledzewski był piłkarzem ekstraklasy, rozegrał w niej 213 meczów. Występował w Górniku Zabrze, Szczakowiance Jaworzno, Górniku Łęczna i Arce Gdynia. Raz wystąpił w pierwszej reprezentacji Polski. Po zakończeniu kariery zawodniczej w 2015 roku, został trenerem bramkarzy i pracował kolejno w Gryfie Wejherowo, Olimpii Grudziądz, GKS-ie Katowice, GKS-ie Jastrzębie i Skrze Częstochowa.

prowadzi: Kamil Hajduk
miejsce: Tyska Galeria Sportu |ul. Edukacji 7
zapisy: 515 717 430 (także SMSem), k.hajduk@tgs.tychy.pl
wstęp wolny

Organizator: Tyska Galeria Sportu.


Trener kilku pokoleń tyskich lekkoatletów - uhonorowanie Jana Dery w Alei Gwiazd TGS

21 sierpnia (niedziela) godz. 15.00-16.00

Aleja Gwiazd Tyskiej Galerii Sportu to miejsce, w którym prezentowane są wybitne postaci, związane ze sportem w naszym mieście. Do tej pory zostało w ten sposób wyróżnionych 30 osób - to zwycięzcy prestiżowych rozgrywek sportowych, medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata, reprezentanci kraju...

Kolejną postacią, zasłużoną dla sportu w Tychach, która zostanie uhonorowana miejscem w Alei będzie Jan Dera – trener lekkoatletyki. Najwybitniejszy szkoleniowiec w historii tyskiej lekkoatletyki urodził się w 1935 roku, a zmarł w 2008 roku. Szkoleniem zajmował się przez 45 lat swojego życia, wychowując plejadę znakomitych zawodników. Dera od 1967 roku pracował w sekcji lekkoatletycznej Polonii Tychy, a od 1971 roku w założonym właśnie GKS-ie Tychy. Jego najbardziej znaną wychowanką była Lucyna Langer-Kałek, brązowa medalistka olimpijska z Moskwy (1980) i mistrzyni Europy z 1982 roku. Inni znani podopieczni trenera Dery to: Witold Bańka (brązowy medalista MŚ w sztafecie 4x400 m, a później minister sportu i turystyki oraz przewodniczący Światowej Agencji Antydopingowej), Leszek Dyja, Piotr Cudek, Wojciech Szwed, Piotr Sawicki, Krystyna Domagała, Arkadiusz Gruchlik i Marta Kałek.

Uhonorowaniu szkoleniowca w Alei Gwiazd będzie towarzyszyć I Memoriałowi im. Jana Dery, który odbędzie się tego samego dnia na stadionie lekkoatletycznym w Tychach.

prowadzi: Piotr Zawadzki
miejsce:
Tyska Galeria Sportu |ul. Edukacji 7
zapisy: 515 717 430 (także SMSem), k.hajduk@tgs.tychy.pl
wstęp wolny

Organizator: Tyska Galeria Sportu.

Powrót na stronę TYCHY NA LATO>>

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.