Miasto

16 grudnia 2019, 14:29:0

W Wigilię 24 grudnia 2019 r. Urząd Miasta w Tychach będzie czynny w godzinach od 7.30 do 13.30.

Urząd Miasta Tychy

W związku ze skróceniem dnia pracy w Wigilię, Wydział Komunikacji mieszczący się przy ulicy Budowlanych 59, będzie otwarty 13 grudnia ( piątek ) dłużej tj. od 7.30 do 15.30. Pozostałe wydziały urzędu miasta będą pracowały tego dnia bez zmian: do 13.30.  

Wydłużony dzień pracy zaplanowano 20 grudnia, wówczas Urząd Miasta Tychy (poza Wydziałem Komunikacji) będzie otwarty do godziny 15.30. 

We wtorek - 31 grudnia (w Sylwestra) urząd będzie pracował normalnie tzn. od 7.30 - 15.30.

Przystań kajakowa w Tychach wyróżniona

Przystań kajakowa w Tychach wyróżniona

Przystań kajakowa na Paprocanach projektu pracowni architektonicznej RS+ Robert Skitek w pierwszej piątce realizacji wyróżnionych w Nagrodzie Architektonicznej Polityki. Wyróżnienie odebrał w Warszawie - Maciej Gramatyka Zastępca Prezydenta Miasta Tychy.

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał | 2 stopień zagrożenia

Ostrzeżenie meteorologiczne - upał | 2 stopień zagrożenia

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed wysokimi temperaturami jakie mogą pojawić się w województwie śląskim w najbliższych dniach.

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

Kręcimy dla Tychów – ruszyła Rowerowa Stolica Polski!

1 czerwca ruszyła ogólnopolska rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Akcja kręcenia kilometrów potrwa miesiąc do 30 czerwca. Zachęcamy tyszan do przyłączenia do tegorocznych zmagań i podjęcia rywalizacji w ramach grup rowerowych i kręcenia kilometrów na rzecz Tychów.

Senioriada 2021

Senioriada 2021

Wielkie święto tyskich seniorów już niebawem: 25 czerwca, w godzinach od 15.00 -21.00 w pełnym zieleni ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury w Tychach odbędzie się SENIORIADA.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×