Sport

15 lipca 2008, 13:55:4

Batoniki, wafle, cukierki - wszystko czekoladowe. Tego będą mogli skosztować Ci, którzy wybiorą się w tę niedzielę ( 20 lipca) na Święto Czekolady w Tychach.

Gwiazdą imprezy będzie Patrycja Markowska. Organizator Święta, Miejskie Centrum Kultury, zaprasza do Parku Miejskiego w Tychach od godziny 15.00. Dzieci będą mogły wtedy wziąć udział w konkursach oraz zobaczyć program pt.:„Właśnie leci show.”
O godz. 16.00 zagra zespół Freaks a o 17.30 wystąpi Śląski Kabaret Grzegorza Stasiaka.
Na godzinę 19.00 zaplanowano koncert zespołu Rezerwat. Z inicjatywy tego zespołu, podczas imprezy, prowadzona będzie zbiórka karmy dla podopiecznych Miejskiego Schroniska dla Zwierząt w Tychach.
Koncert gwiazdy wieczoru Patrycji Markowskiej rozpocznie się o godz. 20.30.
Wszystkim smakoszom czekolady warto przypomnieć, że kostka gorzkiej czekolady to 23 Kcal a cała tabliczka to ponad 500 Kcal. Dlatego łasuchy, po skosztowaniu słodkości, powinny wziąć udział w zabawie na Placu pod Żyrafą:)

Zapraszamy serdecznie.

Samorządowe przedszkola i żłobek miejski otwarte

Samorządowe przedszkola i żłobek miejski otwarte

Żłobek miejski oraz większość przedszkoli publicznych w Tychach są już otwarte. Chęć posłania dzieci do przedszkoli zgłosiło ok. 10 % rodziców. Jeśli nic się nie zmieni, do przedszkoli publicznych rodzice zaprowadzą dziś ok. 350 dzieci.

Koniec utrudnień na DK1

Koniec utrudnień na DK1

Dobra wiadomość dla kierowców podróżujących trasą Katowice – Tychy oraz Tychy – Bielsko-Biała. Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ulicy Beskidzkiej z aleją Niepodległości dobiegła końca.

Obsługa klientów Urzędu Miasta od 25 maja

Obsługa klientów Urzędu Miasta od 25 maja

Sprawy urzędowe klienci mogą załatwiać telefonicznie, mailowo, czy za pośrednictwem portali eurzad.umtychy.pl, epuap.gov.pl, sekap.pl. W dalszym ciągu nie ma możliwości poruszania się po całym budynku urzędu miasta. Bezpośrednia obsługa Klienta odbywać się będzie na parterze urzędu w BOK.

Tarcza antykryzysowa: wsparcie z ZUS – webinarium i dyżur telefoniczny

Tarcza antykryzysowa: wsparcie z ZUS – webinarium i dyżur telefoniczny

Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Tychach zapraszają 27 maja br. do udziału w seminarium pn. Tarcza antykryzysowa - wsparcie realizowane przez ZUS.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×