Miasto

Pierwszy odcinek nowej kanalizacji w Tychach przekazany do użytkowania

24.11.08

W dzielnicy Jaroszowice w Tychach oddano 4 km nowej kanalizacji do użytkowania.Tym samym pierwsi tyszanie mogą rozpocząć podłączanie swoich domów do nowoczesnej sieci kanalizacyjnej.

Prezydent Tychów z Tych najlepszych

24.11.08

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba znalazł się w pierwszej 15. najwyżej ocenionych prezydentów miast Polski.

Akcja Zima w Tychach

22.11.08

986 to bezpłatny numer nie tylko do Straży Miejskiej ale i Miejskiego Ośrodka Dyspozycyjnego, który kontroluje i koordynuje działania Akcji Zima.

Sztuka Tadeusza Kantora w Tychach

20.11.08

9 grudnia 2008 roku o godz. 16.00 w Muzeum Miejskim w Tychach otwarta zostanie wystawa „Tadeusz Kantor. Epoka chłopca”.

Dzień Otwarty w Hospicjum

20.11.08

Wolontariusze oraz pracownicy tyskiego Hospicjum im. św. Kaliksta I, zapraszają na dzień otwarty. Siedziba placówki przy ul. Nałkowskiej 19, będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych w niedzielę, 23 listopada 2008 r., między godziną 12.00 a 17.00.

Segregacja śmieci – wymysł czy konieczność

18.11.08

O tym, jak płacić mniej za śmieci i jednocześnie dbać o środowisko naturalne, będzie można podyskutować podczas seminarium zorganizowanego w środę, 19 listopada, w Urzędzie Miasta Tychy.

Ziemia bez tajemnic

18.11.08

„W trosce o dalsze obroty naszej planety” aby omówić „Problemy Ziemi w świetle współczesnej nauki” w Urzędzie Miasta Tychy spotkało się dziś kilkaset osób na seminarium poświęconemu naszemu globowi.

Zapraszamy na Warsztaty Twórczego Pisania

17.11.08

Przy okazji kolejnego już spotkania z cyklu „W dobrym TTON-ie być Aniołem” zapraszamy gimnazjalistów oraz uczniów pierwszych klas szkół średnich do wzięcia udziału w Warsztatach Twórczego Pisania, zakończonych konkursem na najlepszą pracę.

Spacerkiem po Tychach- zapraszamy

13.11.08

W sobotę, 15 listopada, zapraszamy wszystkich miłośników naszego miasta na niezwykły spacer po Tychach, śladami PRL.

MBP na Prezentacjach Bibliotecznych

10.11.08

Tyska Biblioteka już w najbliższy piątek będzie uczestniczyć w Katowickich Prezentacjach Bibliotecznych. W ubiegłym roku naszą MBP wyróżniono za najciekawszą prezentację.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×