Miasto

24 maja 2010, 15:16:50

W najbliższych dniach mogą nastąpić utrudnienia w odbiorze selektywnej zbiórki odpadów oraz zbiórki traw. Wynika to z zaangażowania spółki MPGOiEO Master w usuwanie skutków powodzi. Pracownicy spółki cały czas uczestniczą w usuwaniu odpadów, które pojawiły się w wyniku zalania i podtopień.

Spółka MPGOiEO Master dostarcza dodatkowe kontenery do Tychów, Bierunia, Lędzin i Chełmu Śląskiego.
W Tychach sytuacja jest opanowana. W wielu miejscach woda jednak dopiero opada. Gospodarstw, które potrzebują pomocy jest więc coraz więcej, dlatego trudno określić, kiedy prace związane z usuwaniem skutków powodzi się zakończą.
 
Szczegółowych informacji na temat utrudnień w odbiorze selektywnej zbiórki odpadów oraz zbiórki traw udziela Seweryn Słanek - Dyrektor handlowy MPGOiEO Master (tel. 513 151 708).
Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

Nie wychodź z domu. Zostań ilustratorem internetowej baśni!

11 kwietnia Teatr Mały w Tychach rusza z nowym cyklem dla dzieci „Bajki z brodą” - zapraszamy młodych tyszan do współtworzenia tego cyklu!

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Koronawirus - zakaz wstępu do lasu

Od 3 kwietnia do 11 kwietnia br. włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu, a Parki Narodowe pozostają zamknięte.

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Newsletter dla osób niepełnosprawnych

Już od kwietnia 2020 roku Urząd Miasta Tychy będzie wysyłał zainteresowanym newsletter przeznaczony dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów.

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Bezpieczeństwo - jednorazowe rękawice, maseczki ochronne

Jak prawidłowo nakładać/ściągać rękawice, czym kierować się przy wyborze maseczki ochronnej? Zapraszamy do lektury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×