Miasto

14 kwietnia 2010, 12:41:32

Spółka „MASTER” w Tychach pragnie zaprosić studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu ekologicznego „Gra o Staż w Europarlamencie – III EDYCJA” związanego z III Regionalnym Festiwalem Ekologicznym „EKO – MASTER” w Tychach.

Przystępując do konkursu, uczestnik ma za zadanie opracować pracę pisemną polegającą na rozwiązaniu problemu dotyczącego zagrożeń jakie niesie za sobą niewłaściwa ochrona najblizszego otoczenia - temat konkursu "Mój pomysł na ochronę środowiska".
 
Honorowy Patronat nad konkursem "Gra o staż - III EDYCJA" objeli Małgorzta Handzlik Poseł do Parlamentu Europejskiego, Prof. Jerzy Buzek Przewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz Andrzej Dziuba Prezydent Miasta Tychy.
 
Warunkiem przystąpienia do konkursu jest wypełnienienie i przesłanie do siedziby organizatora formularza zgłoszeniowego do dnia 23 kwietnia 2010r. Ostateczny termin nadsyłania prac konkursowych do siedziby organizatora to 14.05.2010r.
 
Rozstrzygnięcie konkursu "Gra o staż w Europarlamencie -III EDYCJA" zaplanowano podczas III Regionalnego Festiwalu Ekologicznego "EKO-MASTER" - 29.05.2010r. w Tychach.
 
Najlepsze projekty zostaną nagrodzone stażem od 2 tyg. do 1 miesiąca w biurze europarlamentarnym w Brukseli. II i III miejsca otrzymają propozycję stażu w jednej z uznanych firm na terenie kraju związanych z ekologią.
 
Zapraszamy wsystkich studentów do nadsyłania swoich projektów do konkursu stażowego "Gra o staż w Europarlamencie - III EDYCJA".
 
 
 
Opieka w demencji – szkolenia

Opieka w demencji – szkolenia

Miasto Tychy po raz pierwszy organizuje bezpłatne szkolenia dla osób opiekujących się osobami chorymi na demencję. W trakcie szkoleń organizator zapewnia w razie potrzeby opiekę nad osobami chorymi.

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

„Srebrna linia” dla tyskich seniorów

22 września w Tychach startuje projekt pn. „SREBRNA LINIA”, którego celem jest kompleksowe wspieranie seniorów i zapobieganie ich wykluczeniu. Na Srebrnej Linii dyżurować będą specjaliści m.in. psychologowie, informatycy czy osoby zorientowane w bieżących wydarzeniach miejskich.

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Rusza III edycja Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego

Uczniowie szkół ponadpodstawowych w Tychach mogą zgłaszać swoje projekty do trzeciej edycji Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×