Miasto

19 listopada 2019, 13:49:12

Ruszyła dodatkowa rekrutacja do projektu "Tychy w sieci", dzięki któremu można otrzymać sprzęt komputerowy oraz dostęp do sieci od razu po zakończeni naboru.

Zdjęcie członków rodziny, zarówno osób starszych, jak i rodziców i dzieci, siedzących i z uśmiechem spoglądających w ekran laptopa

Urząd Miasta Tychy informuje, że rozpoczęła się dodatkowa rekrutacja beneficjentów do projektu „Tychy w sieci możliwości”. Celem rekrutacji jest uzupełnienie listy beneficjentów projektu o 6 osób, które otrzymają sprzęt komputerowy i dostęp do sieci od razu po zakończeniu naboru dodatkowego, oraz utworzenie listy rezerwowej osób zainteresowanych udziałem w projekcie.

Opisany projekt ma na celu przeciwdziałanie cyfrowemu wykluczeniu i skierowany jest do osób będących w trudnej sytuacji materialnej, rodzin wielodzietnych, zastępczych oraz do osób niepełnosprawnych, które nie posiadają komputera w swoim gospodarstwie domowym. Udział w projekcie jest w pełni bezpłatny – zarówno korzystanie z komputera, jak i z Internetu nie wiąże się z żadnymi opłatami dla użytkowników przez cały okres trwania projektu. 

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.tychywsieci.pl , w Urzędzie Miasta Tychy w punkcie informacyjnym, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności, oraz w Centrum Usług Wspólnych Miasta Tychy. Dodatkowe informacje można również uzyskać pod numerami telefonów: 32 43 82 004 oraz 32 43 82 030.

Osoby zainteresowane udziałem w Projekcie zapraszamy do wypełnienia stosownego formularza, oraz do jego złożenia do dnia 29 listopada 2019 r. do godz. 13:00 w punktach, gdzie można powyższy  formularz pobrać.

Dotacje na Innowacje” „Inwestujemy w Waszą przyszłość”. Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Konsultacje projektu Programu Polityki Senioralnej dla Miasta Tychy na lata 2020 - 2027

Konsultacje projektu Programu Polityki Senioralnej dla Miasta Tychy na lata 2020 - 2027

Od 5 grudnia 2019 r. do 19 grudnia 2019 r. trwają konsultacje projektu Programu Polityki Senioralnej dla Miasta Tychy na lata 2020 - 2027.

VIII Miejski Zjazd Profilaktyczny

VIII Miejski Zjazd Profilaktyczny

W środę 11 grudnia br. w Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się VIII Miejski Zjazd Profilaktyczny. Tytuł tegorocznej konferencji to "Po co nam media? Rola komunikacji w rozwiązywaniu problemów społecznych". Trwają zapisy na wydarzenie.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można sprawdzić, gdzie i kiedy w Tychach zaplanowano mikołajkowe atrakcje.

Tychy trzecim najbogatszym miastem województwa śląskiego

Tychy trzecim najbogatszym miastem województwa śląskiego

Ministerstwo Finansów opublikowało informacje o dochodach miast i gmin z podatków w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Tychy znalazły się na trzecim miejscu w województwie śląskim - tuż za Dąbrową Górniczą i Katowicami.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×