Miasto

12 listopada 2019, 14:38:18

Ruszyła trzecia edycja organizowanego przez fundację Internationaler Bund Polska konkursu „SENIORZY Z PASJĄ 2019”.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach, w których laureaci otrzymają odpowiednio tytuł „Seniora z Pasją 2019” oraz „Seniorki z Pasją 2019”. O zaszczytne miano laureata mogą ubiegać się osoby, które skończyły 60 lat, mieszkają na terenie Tychów i w swojej codziennej aktywności wyróżniają się nieprzeciętnym działaniem na rzecz środowiska lokalnego, poprawy jakości życia seniorów oraz integracji wewnątrz i międzypokoleniowej.

Zgłoszenie kandydata do konkursu może przysłać każda osoba fizyczna, organizacja pozarządowa lub instytucja publiczna z terenu miasta Tychy.

Zgłoszeń konkursowych dokonywać należy do dnia 18 listopada 2019 roku poprzez wypełnienie i złożenie lub przysłanie na adres fundacji właściwie wypełnionego formularza.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej: www.ib-polska.pl lub w wersji papierowej w siedzibie FUNDACJI IB POLSKA ul. Edukacji 11, Tychy (KLUB SENIORA PLATYNA).

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w dniu wręczenia nagród zwycięzcom, podczas uroczystej gali „Seniorzy z Pasją 2019”, której termin podany zostanie po zakończeniu prac konkursowych na stronie internetowej fundacji.    Serdecznie zapraszamy do wskazania swoich kandydatów do tytułu.

Konkurs finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Tychy   w ramach programu: „Prowadzenie programu na rzecz aktywności osób starszych, zapobiegającego wykluczeniu społecznemu.

Konsultacje projektu Programu Polityki Senioralnej dla Miasta Tychy na lata 2020 - 2027

Konsultacje projektu Programu Polityki Senioralnej dla Miasta Tychy na lata 2020 - 2027

Od 5 grudnia 2019 r. do 19 grudnia 2019 r. trwają konsultacje projektu Programu Polityki Senioralnej dla Miasta Tychy na lata 2020 - 2027.

VIII Miejski Zjazd Profilaktyczny

VIII Miejski Zjazd Profilaktyczny

W środę 11 grudnia br. w Pasażu Kultury Andromeda odbędzie się VIII Miejski Zjazd Profilaktyczny. Tytuł tegorocznej konferencji to "Po co nam media? Rola komunikacji w rozwiązywaniu problemów społecznych". Trwają zapisy na wydarzenie.

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

Nowy numer "Tyskiego Informatora Samorządowego"

W najnowszym numerze "Tyskiego Informatora Samorządowego" można sprawdzić, gdzie i kiedy w Tychach zaplanowano mikołajkowe atrakcje.

Tychy trzecim najbogatszym miastem województwa śląskiego

Tychy trzecim najbogatszym miastem województwa śląskiego

Ministerstwo Finansów opublikowało informacje o dochodach miast i gmin z podatków w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Tychy znalazły się na trzecim miejscu w województwie śląskim - tuż za Dąbrową Górniczą i Katowicami.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×