Kultura

24 października 2019, 14:59:21

W niedzielę 27 października, przed inscenizacją spektaklu "Edukacja Rity", Teatr Mały zaprasza na spotkanie z aktorem i reżyserem, a w latach 2008-2016 rektorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, prof. Andrzejem Strzeleckim.

Zdjęcie aktora - Andrzeja Strzeleckiego.

To pierwsze wydarzenie w ramach cyklu Aktor w DIALOGU, stanowiące płaszczyznę do rozmowy nad kondycją współczesnego aktorstwa, a także kierunkami rozwoju sztuki scenicznej, co stanowi  jeden z istotnych elementów realizacji programu AKTOR-WIDZ, będącego tematem aktualnego sezonu w Teatrze Małym w Tychach.

Na spotkanie, stanowiące również wprowadzenie do spektaklu   pt . „Edukacja  Rity” – rozmowę z jej inscenizatorem, prof. Andrzejem Strzeleckim – zapraszamy 27.10 do Teatru Małego (Pokój Edukacji Twórczej, I piętro) o godzinie 16:30.

Spotkanie poprowadzi Paweł Drzewiecki – Dyrektor Teatru Małego w Tychach.

* Wstęp wolny / Liczba miejsc ograniczona

Dla tych z Państwa, którzy nie znajdą miejsca w Pokoju Edukacji Twórczej, zapewnimy transmisję na żywo tego wydarzenia. Będzie ona dostępna we foyer Teatru Małego, a także w internecie (link do transmisji będzie dostępny niebawem).

 

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie w Tychach

Miasto Tychy realizuje program profilaktycznych szczepień przeciwko grypie. Z bezpłatnych szczepionek skorzystać mogą mieszkańcy Tychów powyżej 65 roku życia, którzy są przewlekle chorzy i/lub o niskich dochodach.

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Zmiany organizacji ruchu na ul. Dzwonkowej

Od poniedziałku - 28.09 przebudowa ulicy Dzwonkowej wkracza w kolejny etap - oznacza to zmiany w organizacji ruchu. Dotyczą one zarówno kierowców, jak i osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Kręć kilometry i walcz o nagrody!

Lubisz rowerowe wyprawy? Jeździsz na rowerze dla zdrowia lub traktujesz go jako główny środek transportu? Kręć kilometry w walce o tytuł Rowerowej Stolicy Polski i wygraj jedną z trzech głównych nagród!

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Nowy parking Park & Ride powstanie w Tychach

Parking wielopoziomowy Park&Ride oraz Bike&Ride powstanie u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Edukacji w Tychach. Urząd Miasta Tychy otrzymał właśnie informację o przyznaniu 11,5 milionów złotych dofinansowania na realizację tej szacowanej na 14,9 miliona złotych inwestycji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×