Miasto

18 kwietnia 2019, 10:48:58

Drużynowy Turniej Konsolowy, wystawa zdjęć, piłkarskie stanowiska VR, konkursy i malowanie twarzy czeka na klientów tyskiej galerii handlowej, którzy w sobotę 27 kwietnia wybiorą się na zakupy. Event promuje zbliżające się Mistrzostwa Świata U-20, które odbędą się m.in. w Tychach.

Coraz mniej czasu zostało do FIFA U-20 World Cup w Tychach. Do miasta przyjadą zawodnicy będący przyszłością piłki nożnej – to w trakcie tego turnieju pokazali się światu Messi, Aguero czy… Maradona.

Zanim na Stadionie Miejskim w Tychach zabrzmi pierwszy gwizdek (24 maja zagrają Katar z Nigerią), kibice zostaną zaproszeni do Strefy Kibica w Gemini Parku. Na miejscu będą czekać na nich konkursy z nagrodami, strefa rozszerzonej rzeczywistości, wystawa prezentująca zdjęcia z Mistrzostw Europy U21 przed dwoma laty, malowanie twarzy, a także piłkarskie rozgrywki na konsoli.

W ramach Drużynowego Turnieju Konsolowego chętni zagrają mistrzostwa świata w grę FIFA19 w dwuosobowych drużynach. Turniej rozpocznie się losowaniem drużyn narodowych i odbędzie się metodą playoff, czyli przegrana para odpada. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody (bony zakupowe na 500 zł dla zwycięskiej pary!)

Aby się zapisać, wystarczy napisać wiadomość do strony Młodzi Mistrzowie w Tychach na Facebooku (www.facebook.com/mistrzowietychy) i podać dane osób z drużyny. Uwaga! Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona – organizatorzy przewidują udział 32 drużyn. Szczegółowy regulamin turnieju na fanpejdżu.

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś pierwszy mecz mundialu w Tychach!

Już dziś w Tychach na Stadionie Miejskim odbędzie się pierwszy mecz piłkarskich Mistrzostw Świata do lat 20. Na inauguracje mundialu w naszym mieście Katar zagra z Nigerią.

W sobotę kolejna edycja Senioriady

W sobotę kolejna edycja Senioriady

To już trzeci raz tyscy Seniorzy i ich rodziny spotkają się na Senioriadzie – corocznym święcie dojrzałych tyszan, ale także wszystkich tych, którzy chcą w radosny, rodzinny i aktywny sposób spędzić sobotnie popołudnie.

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Na sto procent warto przyjść, bo „Rozmowy PROCENTują”!

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy zaprasza na spotkanie z cyklu Tury Kultury, które będzie częścią projektu „Rozmowy PROCENTują” i odbędzie się w środę 29 maja o godzinie 18 w Mediatece.

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Mecz Polska - Ukraina 27 maja w Tychach

Nie chodzi jednak o podopiecznych Jerzego Brzęczka ani też Jacka Magiery – trenera młodzieżowej reprezentacji Polski w piłce nożnej, ale o zespół polskich samorządowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×