Miasto

2 października 2017, 13:4:46

Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach zaprasza na XIII Tyskie Dni Literatury, które odbędą się od 2 do 7 października br. w Mediatece (al. Piłsudskiego 16).

Książki na Baczu Autor: Michał Janusiński

W programie m.in.spotkanie autorskie z Agatą Passent - felietonistką i pisarką, Marcinem Kydryńskim - dziennikarzem muzycznym, autorem tekstów, producentem, podróżnikiem i fotografem oraz Krzysztofem Daukszewiczem - satyrykiem, felietonistą, poetą, kompozytorem.

Program:

2 października

  • godz. 10 spotkanie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel i Agnieszką Żelewską
  • godz. 18 spotkanie z Agatą Passent

3 października

  • godz. 10 warsztaty biblioterapii z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel
  • godz. 18 spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem

4 października

  • godz. 10 warsztaty artystyczno-literackie dla młodzieży z Agatą Dominik 

5 października

  • godz. 10 warsztaty komiksu z Maciejem Kurem
  • godz. 18 spotkanie z Sylwią Chutnik

6 października

  • godz. 10 spotkanie z Marcinem Szmandrą i Katarzyną Muchą

7 października

  • godz. 18 spotkanie z Marcinem Kydryńskim
Odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

Odkomarzanie i odkleszczanie w Tychach

W środę, 30 maja w godz. 20-24 w parkach, w których zlokalizowane są zbiorniki wodne i place zabaw tj. parku Północnym, św. Franciszka, Suble I i II, Łabędzim oraz na terenach wokół zbiornika Paprocany odbędzie się pierwszy z dwóch zaplanowanych zabiegów dezynsekcyjnych przeciw komarom i kleszczom.

RODO w Urzędzie Miasta Tychy

RODO w Urzędzie Miasta Tychy

od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu (tzw. RODO).

Sam urządzaj Tychy! Ruszyła nowa kampania

Sam urządzaj Tychy! Ruszyła nowa kampania

24 maja wystartowała pierwsza w Polsce kampania edukacyjno-informacyjna skierowana do mieszkańców miast, realizowana wspólnie przez samorządy lokalne zrzeszone w Związku Miast Polskich.

Wiceprezydent - prezesem TTBS

Wiceprezydent - prezesem TTBS

Daria Szczepańska – z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych od 1 czerwca br. będzie pełniła funkcję prezesa Tyskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×